Розлучені лише на словах, але досі не відпустили одне одного: Славія і Дзідзьо, Білик та Ахмадов та інші

Ірина Білик та Аслан Ахмадов, Славік та Дзідзьо, Слава та Едгар Камінські. Для яких пар розлучення стало помилковим рішенням?

Ірина Білик та Аслан Ахмадов

Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом
Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом

Українська співачка та російський продюсер прожили разом шість років. У шлюбі в них народився син Табріз. Все здавалося ідеальним, поки артистка навесні цього року не заявила про розлучення. Причина виявилася непростою — коханий цілий рік не приїздив до неї та дитини з Москви. Тим не менш Білик зізнається, що навіть після офіційного оформлення розлучення, все ще відчуває до колишнього теплі почуття.

Славія та Дзідзьо

Дзідзьо та його колишня дружина Славія
Дзідзьо та його колишня дружина Славія

Ще одне шокуюче зіркове розлучення прогриміло на початку літа. Співак Дзідзьо розійшовся з артисткою Славією. Цікаво, що до розлучення про цю пару говорили небагато — вони жили тихо й мирно в любові. Тож новина про розрив стала по-справжньому несподіваною. Обидва зізнаються, що змогли зберегти дружні стосунки і дуже поважають один одного.

Слава та Едгар Камінські

Слава та Едгар Камінські
Слава та Едгар Камінські

Ще одна пара, яка змогла зберегти теплі стосунки після розлучення — екс-солістка “НеАнгелів” Слава Камінська та хірург Едгар Камінський. У нещодавньому пості в соціальних мережах артистка зізналася, що все ще любить колишнього. У першу чергу тому що він зробив її щасливою мамою двох малюків.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков 

Соломія Вітвіцька і Влад Кочатков
Соломія Вітвіцька і Влад Кочатков

Телеведуча розійшлася зі своїм чоловіком на початку цього року після восьми років спільного життя. Тим не менш пара регулярно потрапляє в кадр у компанії один одного. За словами Соломії та Влада, вони з задоволенням спілкуються з друзями та проводять час в одній компанії, адже їх зараз поєднує дружба та теплі стосунки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини