Ольга Горбачова та Юрій Нікітін розлучаються? Співачка емоційно розповіла про справжній “сімейний трилер”

Ольга Горбачова заінтригувала публіку розповіддю про кар'єру та сім'ю.

Не так давно його Ольга Горбачова зізналася, що завершення творчу кар’єру і розпускає музичний гурт Арктика. Це повідомлення не стало несподіванкою для фанатів зірки, які звикли до того, що знаменитість перебралася з телебачення у соціальні мережі і там пропонує свої послуги у налагодженні особистого життя та фінансових справ.

Ольга Горбачова
Ольга Горбачова

Так, Ольга Горбачова знаходить більш привабливим влаштовувати марафони та проводити різноманітні лекції, ніж співати перед багатотисячною аудиторією та виїжджати на приватні замовлення.

Сімейний трилер

Нещодавно зірка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі зізнання, що рішення про розпуск гурту далося їй не легко, і більш того має велику історію позаду.

Більш того, Ольга натякнула, що у цьому був задіяний Юрій Нікітін, який уособлює продюсер гурту та чоловіка його солістки одночасно. Співачка заявила, що це нагадує сімейний трилер, наче натякаючи на серйозний конфлікт в родині.

Тим більше, що Ольга та Юрій вже одного разу розлучалися. З моменту примирення співачка обрала інший спосіб спілкування з чоловіком і почала влаштовувати йому побачення поза стінами дому та навчатися всіляким практикам, які можуть налагодити їхню близькість.

Про результати цих практик вони розповідали і разом, і по одному. А про проблеми в шлюбі, звісно мовчать, адже це може вплинути на їхні заробітки, які збільшується з кожним роком завдяки соціальними мережами та марафоном, які вони рекламують у блогах.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.