Григорій Решетник показав вагітний живіт дружини: готується з Христиною до батьківства вчетверте (ФОТО)

Славетний ведучий, який оженив не одного холостяка не може стримати емоцій доля дарує йому шанс відчути радість батьківства на повну.

Сім’я Решетників – справжні улюбленці публіки. Григорій – інтелігентний, стриманий, а його дружина – справжнє втілення материнської краси та жіночності. Попри публічну професію ведучого, чоловік не почав крутити романи на стороні, а лишився вірним своїй милій. Разом з Христиною він зміг побудувати міцну багатодітну родину.

Сімейній ідилії кінця і краю немає. У День поцілунків шоумен показав, як сильно вдячний своїй обраниці за дітей та лагідно притулився до її вагітного живота.

“Сьогодні – День поцілунків. Цілуйте й обіймайте тих, хто вам дорогий”, – свідчить підпис до публікації.

Татусеві синочки

Є чудовий ситком “Татусеві дочки”, де за сюжетом головний герой виховує п’ятьох доньок. У Григорія ситуація інша: якби він з Христиною не старався, все одно доля дарує синів. Трійко козаків зростають у родині популярного ведучого. Втім, подружжя не впадає у відчай та вже думає, як завести доньку.

Фанати у коментарях під публікацією Решетника припустили, що його жінка вагітна саме дівчинкою. Прихильники написали:

  • “Що? Знову? Вчетверте?”;
  • “Ви знову вагітна?”;
  • “Гриша не може заспокоїтися. Дівчинка потрібна і все”;
  • “Щастя любить тишу…”;
  • “Красива сім’я”, – пишуть користувачі.

Та поки родина не думає про поповнення. Знаменитості тільки-тільки зібрали дітей до школі і відзначили це у мережі. Вгледіти трійко активних хлопців, що обожнюють пригоди не так вже й легко, але сподіваємося, що доля таки подарує цій парі донечку.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини