Вагітна Настя Каменських готується дарувати свою любов дитині: артистка вже показала великий живіт

Настя Каменських знову заговорила про дітей і про те, як можна їм допомогти.

Не так давно відомий український продюсер Олексій Потапенко давав ексклюзивне інтерв’ю, у якому зізнався, що мріє стати батьком і головою багатодітної родини. Та поки що мріям шоумена втілитися в життя не вдається. 34-річна дружина Потапа Настя Каменських навіть і не думає народжувати первістка.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Втім, пара запевняє — дитину хочуть, просто Господь не дав. Що ж насправді відбувається у зірковий родині вкрите таємницею.

Настя Каменських знов заговорила про дітей

Нещодавно на особистій сторінці співачки в соціальній мережі Instagram з’явилося публічне відеозвернення, у якому вона закликала своїх підписників допомогти фонду зібрати гроші на лікування дітей.

Скріншоти особистої сторінки Насті Каменських

Це вже не вперше, коли зірка намагається долучити своїх фанатів до благочинності. Користувачі мережі реагують на це по-різному, тому зірка частіше обирає для подібних публікацій розділ stories, де неможливо прокоментувати побачене.

Згодом співачка показала себе на зйомках одного з проєктів. Для Насті Каменських обрали чорний образ, який суттєво підкреслив великий живіт зірки.

Настя Каменських на зйомках

Вже не одноразово Настю підозрювали у тому, що вона виношує первістка. Втім, співачка зазначає, що таке враження складається через те, що вона набрала вагу. Про вагітність зіркове подружжя поки що не повідомляє. Але шанувальники все ж сподіваються, на скоре поповнення в родині.

Сама ж артистка наполягає на тому, що мріє схуднути і робить для цього усе можливе.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.