Аліна Гросу випустила пісню про зниклу любов

Відома українська співачка Аліна Гросу представила нову пісню, в якій описала емоції після розлучення.

Українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно розлучилася з чоловіком, випустила ліричну композицію про зниклу любов. Новина про розрив між артисткою і бізнесменом з Москви шокувала фанатів дівчини, адже все починалося як чарівна казка. Співачка розповідає – пережила болісне розлучення з колись коханою людиною завдяки музиці. Почуття артистки вилилися у треки, які відображають емоційний стан дівчини.

Хіт під назвою «Дым» опублікований в ютуб-каналі співачки.

В описі до відеоролика зазначено, що дим – це алегорія зниклої любові. Коли почуття більше не гріють, не надихають, не горять, а залишилася лише стіна сірого диму між двома такими колись близькими людьми.

Аліна Гросу з колишнім чоловіком

Зазначимо, що це перша прем’єра після розлучення Аліни Гросу. Кліп на пісню виконаний в мінімалістичній чорно-білій стилістиці, Аліна постала на ньому в романтичному образі.

Автором нового синглу співачки виступив співак і композитор Стас Шурінс, який також брав участь у створенні таких попередніх треків співачки, як “Непереможний”, “Вова”, “Голий Король”.

Нова пісня увійде в новий альбом, вихід якого запланований на кінець осені 2020 року.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.