Чому Олег Винник не приїхав до мами, коли дізнався про її смерть: невірно розставив приорітети

Олег Винник втратив маму, але не поступився любов'ю шанувальників. Усі деталі в статті

Все своє свідоме життя Олег Винник прожив на відстані від матері. Коли майбутня знаменитість пішов на навчання, він покинув рідний дім, одружився на дівчині і згодом переїхав до Німеччини. Там, після роботи гувернером, йому вдалося стати зіркою театру, а також дати життя первістку. Ті гроші, які він заробив виступаючи перед публікою, Олег відправляв матері, яка потребувала операції на очі. Подейкують, що сума була колосальна.

Смерті матері Олега Винника

Коли артист дізнався про смерть його мами, він знаходився на шляху до чергового міста, де мав виступати. У той раз це був Маріуполь. Зірка зізнався, що про кончину жінки вже знали і преса, і його команда, але він дізнався в останню чергу. Новина застала його як грім серед ясного неба.

Олег Винник з мамою Ганною Яківною
Олег Винник з мамою Ганною Яківною

Але Олег не повернувся додому, а вирішив провести концерт. Лише через декілька днів співак опинився у рідному селі на похоронах жінки.

Велика кількість слухачів дорікали йому цим вчинком. Мовляв, маму не пошкодував і поїхав заробляти гроші. Втім, Олег Винник дивиться на це з іншої сторони — співаку здається, що було-б дуже несправедливо через власну трагедію залишати тисячі людей без обіцяного концерту.

Фан-клуб Олега Винника

Звісно, тоді з ним була його бек-вокалістка Таюне, яка вважається його таємною дружиною. Пліткують, що і в селі, де жила мама Олега Винника пара завжди з’являлися вдвох і навіть працювала на городі. Які зараз стосунки між співаком та його таємною дружиною достовірно невідомо, але Оля Полякова підтвердила, що повелитель вовчиць зараз одружений.

реклама

Поділіться статтею

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму і засвітила всі зморшки: життя не пошкодувало поп-діву

Тіна Кароль цього року вирішила змінити амплуа і з ліричної романтичної співачки перетворилася на справжню левицю української сцени. Її молодості може позаздрити кожна, але як насправді виглядає знаменита білявка без гриму? Чи правда, що зморшок артистці не перелічити?
Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка

Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка: парубок, який постійно крутився поруч

Після смерті чоловіка Софії Ротару, уся родина співачки була вщент розбита. Справа в тому, що з життя пішов не тільки голова сім'ї, але й той, хто очолював бізнес родини. Абсолютно усе на той час залежало від Анатолія Євдокименко. Після тривалої перерви артистка таки повернулася на сцену, але завдяки кому?
Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою

Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою просто посеред концерту: Вадим у прольоті

Дзідзьо та Оля Полякова для широкого загалу — хороші друзі. Вони нерідко з'являються разом в однакових проєктах, а також в особистих блогах один одного. Нове спільне фото артистів здивувало користувачів мережі — Дзідзьо впав перед Ольгою не коліна з великим букетом троянд.
Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко

Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко: вибір очевидний

Багато років тому Інна Білоконь шокувала публіку абсолютно неочевидним для них вибором чоловіка. Поки всі вважали її коханкою Андрія Данилко, вона будувала сім'ю з іншим і навіть народила від нього дітей. Усі деталі читайте у нашій статті.
Джамала несподівано полишила чоловіка

Джамала несподівано полишила чоловіка, з яким провела пліч-о-пліч 11 років: “Це рішення прийшло швидко”

Співачка Джамала, яка стала переможницею вокального конкурсу Євробачення у 2016 році, поділилася зі своїми прихильниками особистими рецептами щастя та розповіла нові подробиці особистого та творчого життя. Як виявилося, останнім часом в артистки відбулося чимало змін.

Популярне

Останні новини