Холостячка 2021: хто покинув шоу в 3 випуску від 01.10.21 та залишився без троянди від Злати Огнєвіч

Кого на цей раз Злата Огнєвіч попросила покинути шоу?

1-го жовтня в ефір вийшов черговий епізод романтичного проєкту “Холостячка”, у якому Злата Огнєвіч попрощалась ще з декількома кандитами на її серце. Артистка продовжує вірити у те, що знайде кохання на проєкті і активно приймає рішення, не вагаючись та знаючи, що їй необхідно.

Злата на побаченнях

Декілька хлопців отримали шанс виграти у турнірі, і у якості винагороди — подвійне побачення з головною героїнею. Учасник Олег та Вінченцо прекрасно впоралися з обома випробуваннями і легко отримали троянди від співачки. Чого не можна сказати про Андрія, який через свою самовпевненість не зміг досягти успіху.

Злата Огнєвіч вирішила провчити чоловіка і лишила його без троянди. При цьому глядачі вважають, що іскри між співачкою та учасником зовсім не видно, і з пари нічого не вийде.

Варто відмітити, що цього ефіру Злата насолоджувалася екстремальними видами спорту.

Хто покинув проєкт?

Учасник Паша, як з’ясувалося, був не готовий до серйозних стосунків, а їхні зі Златою цілі у житті цілковито не співпадають. Тому співачка наважилася попрощатися з учасником і не дарувати йому троянду.

Учасник Ілля також не прийшовся Златі до душі, і навіть вміння декламувати вірші його не врятувало. Чоловік також вилетів з проєкту, хоча глядачі з рішенням Злати цілковито не згодні.

А ось розмова Злати з Андрієм у бесідці наштовнула глядачів на думку, що він є переможцем. Користувачі мережі провели паралель між Еллертом та Андрієм і побачили схожість ситуацій та хімії між головною героїнею та учасником.

реклама

Поділіться статтею

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Злата Огнєвіч продовжує шукати своє кохання на проєкті та вивчати учасників з різних сторін.
Топ-5 українських ловеласів

Володимир Кличко, Григорій Чапкіс та інші українські ловеласи: хто з зірок змінив найбільшу кількість жінок

Дехто вірить, що кохання буває одне на все життя. А ось герої цього матеріалу навпаки у пошуках "тієї єдиної" встигли побувати у декількох шлюбах, дехто з них продовжує пошуки любові усього свого життя. Хто ж ті зіркові чоловіки, які змінили не одну дружину.
Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується

Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується: “Все віддам за нього”

Декілька тижнів тому стало відомо, що колишній чоловік Ані Лорак, український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу заручився зі своєю обраницею Лілією. Подія якраз пропала на реліз нової композиції співачки, а тепер Кароліна інтригує мережу свіжими новинами.
Юрій Горбунов

“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.
Ольгу Горбачову та Юрія Нікітіна не впустили на червону доріжку

Ольгу Горбачову та Юрія Нікітіна не впустили на червону доріжку: чим зірки так насолили шоу-бізнесу

Ольга Горбачова та Юрій Нікітін намагалися потрапити на конкурс краси, але були залишені організаторами заходу біля входу, благати охоронців пропустити їх усередину. Що стало причиною цієї ситуації, як вона була вирішена читайте детально у нашій статті.

Популярне

Останні новини