Багатодітна мама Валентина Хамайко опинилася з дітьми сама: виникли серйозні негаразди у шлюбі з Оністратом

Валентина Хамайко поділилася сімейними проблеми з усією країною.

Валентина Хамайко здається ідеальною мамою, яка встигає усе на світі: і виховувати дітей, і знаходити час для чоловіка, і реалізовувати себе, як тележурналістка. Але за цим успіхом криється власна боротьба, яку Валентина думала не зможе виграти. Лише півроку тому вона наважилася голосно, і на всю країну заявити про те, що сталося між нею та її чоловіком.

Негаразди у родині

Проблеми почалися, коли наступило справжнє подружнє життя. Спочатку чоловік зірки, банкір Андрій Оністрат вирішив, що його жінка повинна зустрічати його вдома зі смачним обідом і таки вмовив кохану залишити роботу. Втім, вистачило такої концепції ненадовго.

Валентина Хамайко та Андрій Оністрат
Валентина Хамайко та Андрій Оністрат

Кілька років після цього, відома телеведуча просиділа вдома, доглядаючи за дітьми. І дуже скоро в їх з чоловіком життя почалася криза… Адже Андрій більше уваги приділяв бізнесу, ніж сім’ї, Валя – тягнула на собі побут і трьох дітей. Чоловік перестав бувати вдома і залишив дітей та кохану, просиджуючи у своєму кабінеті. Вона до цих пір важко згадує скільки тоді було непроговорено образ.

Посилювали ситуацію ще й події, які відбулися в сім’ї в один і той же період. У Андрія незабаром почалися великі фінансові проблеми. Чоловік втратив усе і мав проблеми з законом. Саме тоді Валя взяла себе до рук, повернулася на роботу і змогла довести, що може більше, ніж здатна жінка.

Згодом пара видала власну книгу, у якій описала усе, що пережила, а також дала поради іншим щодо того, як подолати подібні проблеми. Щирість та відкритість у цій темі, звісно, дуже підкупила вибагливого читача.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 24 жовтня

Церковне свято 24 жовтня: що можна і не можна робити на Пиливів день – традиції, прикмети

Святий Пилип був не просто проповідником, а й сильним цілителем. Вважається, що всі, хто сьогодні стане перед образом Божим не знатиме горя до кінця року. Для вам підготували давню та просту молитву-помічницю на 24 жовтня. Читайте її зі щирими і добрими помислами.
Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Злата Огнєвіч продовжує шукати своє кохання на проєкті та вивчати учасників з різних сторін.
Топ-5 українських ловеласів

Володимир Кличко, Григорій Чапкіс та інші українські ловеласи: хто з зірок змінив найбільшу кількість жінок

Дехто вірить, що кохання буває одне на все життя. А ось герої цього матеріалу навпаки у пошуках "тієї єдиної" встигли побувати у декількох шлюбах, дехто з них продовжує пошуки любові усього свого життя. Хто ж ті зіркові чоловіки, які змінили не одну дружину.
Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується

Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується: “Все віддам за нього”

Декілька тижнів тому стало відомо, що колишній чоловік Ані Лорак, український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу заручився зі своєю обраницею Лілією. Подія якраз пропала на реліз нової композиції співачки, а тепер Кароліна інтригує мережу свіжими новинами.
Юрій Горбунов

“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.

Популярне

Останні новини