Колишній чоловік Аліни Гросу Комков після весілля пішов до набагато старшої жінки: як і годиться альфонсу

Після розлучення Аліни Гросу з Олександром Комковим почала виходити назовні вся правда про їхні стосунки.

У 2019 році українська співачка вийшла заміж за молодого російського бізнесмена Олександра Комкова. Весілля проходило у Венеції та було дуже помпезним, що й не дивно, враховуючи, що батьки зірки витратили на свято 100 тисяч євро. Втім, у тому ж році Аліна і розлучилася зі своїм чоловіком. Тріщину взаємини дали ще задовго до одруження, а весілля було спробою перейти на новий рівень у відносинах, з чим пара не впоралася.

Весілля Аліни Гросу та Олександра Комкова
Весілля Аліни Гросу та Олександра Комкова

У програмі “Світське життя” Гросу зізналася, що вже через півроку після реєстрації шлюбу коханий запропонував їй пожити окремо одне від одного. Причиною цього послужив роман Олександра з набагато старшою за нього жінкою. Після інтрижки бізнесмен намагався повернути Аліну, однак вона цього бажання не поділяла.

Вже згодом співачка прийняла той факт, що у розлученні є не лише його провина – винні двоє, проте без образ і конфліктів розрив не обійшовся:

“Були дуже брудні розмови. Він мені казав: “У мене кожна наступна багатша за попередню”. І для мене все прояснилося”, – розповідала Гросу.

Аліна Гросу в Світському житті
Аліна Гросу в Світському житті

Крім того, Аліна вважає, що називати екс-чоловіка “бізнесменом” – занадто гучно. Мовляв, він був співвласником комп’ютерного клубу, але по факту це просто назва:

“В моєму розумінні бізнес – це щось інше”, – зізнавалася зірка.

Як і кожна дівчина, Гросу сподівалася, що цей її перший шлюб буде на все життя, та не склалося. Зараз вона зустрічається з російським актором Романом Полянським. Ходять чутки, що заради виконавиці він пішов з родини, але сам чоловік це спростовує і запевняє, що розлучився з колишньою вже давно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини