Як зараз виглядає 17-річний Юліан Винник: син Таюне і Олега Винника успішно будує спортивну кар’єру (ФОТО)

Роками Олег Винник приховує своє особисте життя, однак ЗМІ відшукали його сина, який проживає у Німеччині та будує спортивну кар'єру.

Олег Винник створив собі сценічний образ ловеласа, але сам він себе таким не вважає. За словами співака, він не розбиває, а склеює серця. До речі, його серце вже зайняте. Відомо, що Винник ще у студентські часи одружився на однокурсниці Таїсії Сватко. Зараз вона відома публіці, як Таюне – єдина і неповторна бек-вокалістка головного вовка країни.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне на сцені

Ще до кар’єри на українській сцені Олег був зіркою мюзиклів у Німеччині. Туди він перебрався після випуску з музикального коледжу на заробітки. Згодом ближче до нього переїхала Таїсія, тоді ж у пари народився спільний син. Хлопчика звуть Юліан. Про свого спадкоємця Винник розповідав в інтерв’ю німецькому виданню ще у 2005-му. В Україні про нього на той момент ніхто не чув.

Таюне з сином Юліаном
Таїсія Сватко з сином Юліаном

Юліану зараз 17 років, він професійно займається плаванням та бере участь у чемпіонатах Північної Німеччини, там же юнак і живе. Як з’ясувалося, з 2016-го хлопець входить до складу спортивного клубу в Берліні. На його сайті й були знайдені фото сина Олега Винника, зроблені під час тренувань з плавання.

Юліан Винник

Згідно з інформацією спортклубу, Юліан робить успіхи на шляху до спортивної кар’єри і демонструє непогані досягнення.

Варто зазначити, що 100-відсоткових доказів родинних зв’язків юного берлінського плавця і співака немає, однак шанувальники впевнені, що вони дійсно батько та син.

Більше цікавих подробиць з таємничого особистого життя Олега Винника на YouTube-каналі “Одна минута”:

Схожі новини