Чому Володимир Кличко виховує дочку один і де поділася її мати: що відомо про екс-дружину боксера-чемпіона

Володимир Кличко є не лише відомим на весь світ українським боксером. Також він люблячий тато, який заміняє доньці і маму.

Батьком Володимир Кличко став наприкінці 2014-го – американська акторка Гейден Панеттьєрі народила спортсмену донечку Каю-Євдокію. Одружитися пара збиралася після чотирьох років стосунків, однак під вінець вони разом так і не пішли – влітку 2018-го зірки розійшлися. Зазвичай в таких ситуаціях діти залишаються жити з мамами, однак у випадку з Кличко все навпаки – саме він взяв на себе обов’язки тата-одинака.

Володимир Кличко і Гейден Панеттьєрі з донькою

Напередодні розриву відносин з боксером Панеттьєрі потрапляла в об’єктиви камер папараці у компанії починаючого молодого актора Браяна Гікерсона. Їхні взаємини повні скандалів. Після звинувачень у домашньому насильстві зі сторони Гейден, Браян був позбавлений свободи, однак згодом колишня Кличка повернулася до Гікерсона. Мовляв, знаменитість хоче пробачити його та рухатися з ним далі.

Колишня Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном
Колишня Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном

З Володимиром Гейден розійшлася спокійно. Вони дружать, а вихованням Каї займаються спільно настільки, наскільки це можливо, адже мама дівчинки живе в Америці, але старається бувати в Києві частіше.

Володимир Кличко з донькою

Сам Кличко своє особисте життя особливо не коментує. Єдине, про що він готовий говорити – про батьківство. Спортсмен зізнався, що карантин у зв’язку з пандемією був для нього фантастичним часом – його він нерозривно провів з донькою. Та Володимир намагається не оточувати Каю-Євдокію занадто великою опікою і турботою, оскільки вважає, що це стане на заваді здоровому розвитку дитини. Крім того, боксер уникає розбалування спадкоємиці:

“Я не забуваю, звідки родом, тому виховую дочку, не ставлячи в приклад матеріальні цінності”.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.