Хто оточує зірку плюсів Іванну Онуфрійчук: молода ведуча пішла по стопах Камалії і живе з зрілим мільйонером

Хто оточує зірку телебачення Івану Онофрійчук, яка замінила Тіну Кароль? Всі відповіді в статті.

Іванна Онуфрійчук — відкриття цього року. Хоча телеведуча і раніше багато працювала на телебаченні, 2021-й став для неї вирішальним у її кар’єрі. Зірка пройшла кастинг на одне з найпопулярніших українських шоу “Танці з зірками” і тепер його ведучою. Злі язики кажуть, що цього вона досягла лише за допомогою заможних залицяльників, та чи це правда?

Хто оточує Іванну Онуфрійчук?

Іванна народилася у звичайній сім’ї, яка рано залишилася без своєї глави. Батько майбутньої зірки залишив родину, коли телеведуча навчалася у 2-му класі.

Батьки Іванни Онуфрійчук

Мати Іванни виховувала трьох дівчаток самостійно.

Після того, як дівчина перебралася до столиці вона мала багато заможних залицяльників. Жінка не приховую того факту, що отримувала у подарунок і квартири, і елітні автомобілі. Утриманкою себе не вважає, адже працює і заробляє на життя.

Цього року Онуфрійчук офіційно стала заміжньою жінкою. Її вибір зупинився на казахському бізнесменові Алмазі. Сорокарічний обранець Іванни — мільйонер, і забезпечив ій безбідне життя у Швейцарії.

Іванна Онуфрійчук з чоловіком Алмазом

Варто відмітити, що Іванна не ховає своїх близьких родичок. Але визначити їхні особистості на фотографіях, які опубліковані У неї на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, доволі важко. Так, одна сестра знаменитості таки потрапила у кадр.

Іванна та її рідна сестра зі своїми сім’ями

Знаменитість зробила багато кадрів з рідними на весіллі, але через те, що дівчата взяли прізвища своїх чоловіків, розпізнати їх у натовпі гостей на фото майже неможливо.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядають тесть Арсена Мірзояна і свекруха Тоні Матвієнко

Інтелігент-мистецтвознавець та проста жінка з провінції: як виглядають тесть Мірзояна і свекруха Матвієнко?

У зіркового подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна дуже дружна, і при цьому неімовірно різна родина. Співачка народилася у сім'ї інтелігентів з високими посадами та великими доходами, а Арсен Мірзоян родом з Житомира, і його родина ніколи не претендувала на приставку "світська".
Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут

Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут, який покинув її у чужій країні з малюком: на вигляд сама порядність

Старша донька Ольги Фреймут, її первісток Злата Мітчелл народилася, як результат роману зірковою мами з іноземцем. Телеведуча збиралася осісти за кордоном і стати дружиною англійцю. Втім, чоловік виявився зовсім не тим, за кого його прийняла зірка.
Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей

Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей: “Майбутній малюк може бути схожим на покійного дідуся”

Лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка не стало у 2015 році. В музиканта та продюсера залишилася донька Марія-Барбара. Тато назвав дівчинку на честь кумира своєї молодості, акторки Барбари Брильської, з якою він був особисто знайомий. Зараз дівчина будує свою власну сім'ю та кар'єру.
Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся

Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся: на що йшла зірка заради заміжжя?

Колись Наталія Могилевська перебувала у стосунках з українським багатієм Єгором Долиніним, якого досі вважає коханням свого життя. Взаємини неодноразово давали тріщину, але співачка боролася за коханого до кінця і не зважаючи ні на що.
Дан Балан і Тіна Кароль

“Щасливі разом”: Мама Дана Балана несподівано натякнула на весілля свого сина з Тіною Кароль – фанати дочекалися

Українську співачку Тіну Кароль та молдавського виконавця Дана Балана сватає уся мережа, до того ж прихильників цієї пари можна знайти вже за межами України. Зірки познайомилися під час зйомок шоу "Голос", де вони сиділи у суддівських кріслах. Поки ні Дан, ні Тіна не коментують ці чутки: тим часом у мережі з'являються нові факти їхніх стосунків.

Популярне

Останні новини