Юлія Бельченко увела чоловіка у Холостячки Злати Огнєвіч: хто з учасників потрапив під чари Зайки?

Юлія Бельченко показала, що проводить час з учасником, який зараз бореться за серце Злати Огнєвіч. Що відбувається?

Ні для кого не секрет, що учасники шоу “Холостяк” і “Холостячка” спілкуються між собою. Молоді люди запрошуються до заходів, де збирається уся знімальна група, продюсери та герої проєкту, і там можуть знайти собі друга або компаньйона. Деякі вже встигли стати друзями, а іншим ще доведеться дізнатися одне одного краще. Але нова дружба, яка нещодавно зародилася в українському шоу-бізнесі вражає.

Юля Зайка пішла на побачення з фаворитом Злати Огнєвіч?

Здається, що головній героїні другого сезону “Холостячка” доведеться трошки напружитися, адже в неї з’явилася справжня конкурентка. Учасник романтичного проєкту Вінченцо зустрівся з екс-фіналісткою минулого сезону “Холостяка” Юлією Бельченко, яка боролася за серце Михайла Заливако.

Скріншот сторінки Юлії Бельченко

З якої причини відбулася зустріч молоді люди не розповіли, але під час вечері, вони трималися за руки, разом поїли, посміялися, і в цілому добре провели час. Про це стало відомо з особистої сторінки Юлі в соціальній мережі Instagram. Також нові знайомі зробили одне одному взаємну рекламу.

Є велика імовірність того, що Злата не оцінить такої поведінки хлопця, навіть якщо за цією зустріччю нічого більшого не стоїть. Варто відмітити, що у Вінченцо Дулепи складаються доволі хороші стосунки з головною героїнею, і нічого не передвіщало такого розвитку подій.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Здається, що Юлія Бельченко візьме участь у новому скандалі. Звісно, якщо продюсера шоу не вирішать замовчувати цю ситуацію, що малоймовірно.

Зважаючи на велику кількість конкурентів, Дулепа зробив хибний крок.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини