Неділя, 20 Червня, 2021

Свято учасниці і черговий конфлікт: як минув 7-й ефір «Танців з зірками»

Проект «Танці з зірками» вміє дивувати і цей ефір здивував найбільше.

Цієї неділі відбувся 7-й ефір танцювального шоу «Танці з зірками» і здивував всіх більше, ніж попередній. Нагадаємо, випуск був присвячений латиноамериканським танцям.

По-перше, після ефіру всі пари лишилися, але на паркет не вийшла пара Позитив та Юлія Сахневич. Причина – коронавірус, який підхопив артист. Таке рішення для глядачів було незрозумілим і викликало хвилю обурення на офіційній сторінці шоу в Instagram.

Другий момент, який вразив, пропозиція повернути пару Олега Винника і Олени Шоптенко. Але, будучи послідовними пара відмовилася повертатися на проект, чим викликала повагу учасників і глядачів. Про це останні написали в коментарях під фото на офіційній сторінці шоу.

 

 

За таке рішення пара отримала схвальні відгуки і підтримку від глядачів проекту і прихильників пари. «Було очікуваним, що він відмовиться. Правильне рішення. Не виступав – чесно вилетів. Йому так комфортніше. Не буде зайвих розмов навколо їхньої пари», «Правильно вчинив, по-чоловічому, було б несправедливо щодо інших учасників», «Справжній чоловічий вчинок», – написали в коментарях глядачі.

Окрім того, що ніхто не покинув проект, глядачів здивувало те, що в номінацію потрапила екс-віа гра Надія Мейхер разом з Ольгою Фреймут. Цей факт розізлив прихильників «Танців з зірками», оскільки вони вважають, що це несправедливо і взагалі незрозуміло як так вийшло. Підлила масла у вогонь й поведінка Ольги Фреймут, яка викликала на батл приму-балерину Катерину Кухар.

View this post on Instagram

За підсумками сьомого прямого ефіру, у «Вечір латини», жодна пара не залишає шоу. Голосування за ваших улюблених учасників триватиме весь наступний тиждень 🎉 Результати глядацьких голосів і суддівських оцінок ми додамо до результатів, які отримаємо наступного тижня і таким чином визначимо, хто покине паркет. Тож рятуйте улюблені пари, бо наступної неділі одна з них точно залишить проект.

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

Така поведінка затьмарила навіть новину про відмову повертатися на проект пари Олега Винника та Олени Шоптенко. Підписники написали багато негативних коментарів на адресу екс-ведучої. Вони назвали її деревом та вважали, що цього ефіру, як і попереднього саме вона мала покинути танцювальне шоу. Не забули прихильники висловитися і з приводу батлу її та Кухар та психів учасниці після оголошення результатів ефіру.  «та не вона наверно поняла що зря на батл Катерину визвала)», «почекайте, цирк Олі і Каті ще попереду», – написали підписники в каментарях.

Окрім хвилі негативу був і позитивний момент. Це сталося тоді, коли всі, учасники і судді, привітали учасницю Юлію Саніну з днем народження, напсавши «Понравилось!!! Особенно как поздравляли Юлюи их взаимодействия с Тиночкой подружечки».

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини