Як склалася доля зірки серіалу “Тетянин день” Анни Снаткіної: травма, інвалідність та зрада коханого чоловіка

Анна Снаткіна стала однією з найпопулярніших актрис початку нульових. Вона отримувала ролі в справжніх хітах телебачення, а серіал "Тетянин день", де вона зіграла головну роль, зробив її мега-зіркою. Сьогодні Анна не так часто з'являється в кадрі. Ми вирішили дізнатися, чому так сталося.

Серіал “Тетянин день” транслювався на телеекранах у 2007-2008 роках. Ця робота дала хороший початок для зіркової кар’єри актрисам, які зіграли головні ролі двох Тетян – Наталі Рудовій та Анні Снаткіній. Для обох це був не перший досвід у великому кіно, Снаткіна на момент початку зйомок картини вже встигла прославитися завдяки серіалу “Приречена стати зіркою”. Однак саме після “Тетяниного дня” вона стала улюбленицею мільйонів.

Головні герої серіалу Тетянин день
Головні герої серіалу Тетянин день

Проте після того, як Анна прокинулася знаменитою, її кар’єра в кіно перестала розвиватися. Таке рішення актриса прийняла самостійно – вона все ще отримувала десятки пропозицій від режисерів, але відповідала на них відмовою, погоджуючись лише на рідкісні ролі. Снаткіна вирішила сконцентруватися на роботі в театрі та особистому житті. Вона підкреслює, що закохана в кінематограф, однак сцена приваблює її ще більше.

Актриса вважає себе кар’єристкою, хоча й намагається шукати баланс між роботою та родиною. Заради хорошої ролі вона готова працювати на повну силу. Одного разу вона навіть ледве не отримала інвалідність. Ще в студентські роки вона тренувалася у фехтуванні для однієї з ролей.

Раптово Анна впала і не змогла самостійно піднятися. Медики діагностували грижу хребта та навіть прогнозували майбутній зірці параліч. Протягом лікування Снаткіна була змушена їздити в інститут, лежачи на задньому сидінні таксі, а лекції вона могла слухачи тільки, стоячи в корсеті.

Анна Снаткіна в дитинстві та на початку студентських років
Анна Снаткіна в дитинстві та на початку студентських років

Про своє особисте життя актриса не любить розповідати на публіку. Зараз вона одружена з актором Віктором Васильєвим, з яким виховує доньку Вероніку. Але до цього її особисте життя було сповнене розчарувань. Перший коханий Снаткіної зрадив її після п’яти років спільного життя. Після тяжкого розставання актриса ще не скоро змогла довіритися та відкритися для нових стосунків.

Анна Снаткіна з чоловіком і донькою

Зараз 38-річна зірка зізнається, що готова стати мамою вдруге та подарувати коханому сина. Тож прихильники актриси з нетерпінням чекають новин про поповнення у зірковій родині.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.