Рейтинг найбагатших зіркових дружин: чи вдалося комусь обігнати Камалію та перевершити Онофрійчук

Деякі зіркові жінки самостійно заробляють свій капітал: багато трудяться, беруть участь у різних проєктах та шоу. Однак деяким розбагатіти допомогти успішні чоловіки-бізнесмени, тож ми вирішили зібрати список найбагатших представниць українського шоу-бізнесу.

Софія Ротару

Софія Михайлівни Ротару
Софія Ротару

Діва української естради Софія Ротару безперечно входить у топ найбагатших українських жінок. Вартість одного її виступу на корпоративі або концерті стартує від 60 тисяч євро за 45 хвилин і це одна з найбільших сум серед її колег. Увесь свій капітал Софія Михайлівна напрацювала самостійно талантом і кропіткою працею.

Іванна Онофрійчук

Іванна Онуфрійчук
Іванна Онофрійчук

Телеведуча та акторка Іванна Онофрійчук також входить у рейтинг найбагатших представниць вітчизняного бомонду. 35-річна зірка ТБ з’явилася на екранах відносно нещодавно – свою кар’єру вона розпочала у 2017 році. Тож місцем у цьому рейтингу вона у першу чергу завдячує своєму чоловіку-міліонеру з Казахстану Алмазу.

Оля Фреймут

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

А ось Ольга Фреймут почала підкорювати українського телеглядача ще на початку нульових, тож на сьогодні вона встигла напрацювати свою репутацію та стати однією з найбільш затребуваних ведучих. Водночас і однією з найбільш високооплачуваних. Звісно, активно поповнює сімейний бюджет і чоловік Фреймут – генеральний директор “Нового каналу” Володимир Локотко.

Камалія

Камалія
Камалія

Камалія беззаперечно повинна входити до списку найбагатших українок. І в цьому також не тільки її заслуга, а в першу чергу її чоловіка – британського-пакистанського підприємця пакистанського походження Захура Мохаммада. Статки чоловіка оцінюють у 600 мільйонів доларів, він входить у рейтинг 100 найбагатших людей України, де посідає 20 місце.

Ольга Полякова

Оля Полякова
Оля Полякова

Оля Полякова також успішно вийшла заміж свого часу. Її чоловік, бізнесмен Вадим Поляков, також володіє декількома успішними бізнесами та власними справами. Однак Суперблондинка зізнавалася, вона також робить великий вклад у сімейний бюджет – вартість її виступу стартує від 25 тисяч євро за 45 хвилин.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини