Зірки, які роками приховували від фанатів важкий діагноз: Андрій Данилко, Астаф’єва, Міка Ньютон та інші

Часом глядач навіть не має уявлення, наскільки важко артисту виходити на сцену або приймати участь в зйомках. Проблеми зі здоров'ям у таких випадках не цікавлять ані організаторів, ані продюсерів, ані глядачів. Тим не менш, зірки також люди страждають від хвороб.

Андрій Данилко

Андрій Данилко
Зірки, які роками приховували від фанатів важкий діагноз

Про поганий стан здоров’я Андрія Данилко чутки ходять близько 10 років. Після серйозного конфлікту з російською владою Вєрка Сердючка поступово припинила виходити на сцену, і згодом зникла назовсім. Про глибоку депресію артиста говорили неодноразово. А нещодавно Юрій Нікітін та “Ласкового мая” підтвердили ці підозри. У розмові з журналістами Нікітін запевнив пресу, що Данилко важкохворий і на даний момент активно лікується.

Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво
Зірки, які роками приховували від фанатів важкий діагноз

Декілька тижнів тому Ектор Хіменес-Браво вперше наважився розповісти про проблеми зі здоров’ям, які підштовхнули його на заняття спортом. Виявилося, що у чоловіка передінсультний стан. Друга ступінь ожиріння змусила його піти у тренажерну залу і уважно слідкувати за своїм харчуванням.

Дар’я Астаф’єва

Дар'я Астаф'єва
Зірки, які роками приховували від фанатів важкий діагноз

Відома українська модель Дар’я Астаф’єва довго замовчувала проблеми з жіночим здоров’ям. Втім, коли вона потрапила у відділення швидкої допомоги з сильною втратою крові і пережила важку операцію, зірка більше не мовчала. З’ясувалося, що Дар’я хворіє на ендометріоз, який спричинив реальну загрозу її життю.

Міка Ньютон

Міка Ньютон
Зірки, які роками приховували від фанатів важкий діагноз

Міка Ньютон покинула ряди українських виконавців 10 років тому і переїхала жити до США. Там дівчина знімається у коротких рекламних роликах та намагається розвивати кар’єру. Нещодавно дівчина повідомила, що поборола страшну хворобу — рак яєчників. Втім, її лікування не закінчене. Зірка знаходиться у стані ремісії і вимушена кожного місяця перевірятися.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.