Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.

Сьогодні співак Валерій Меладзе щасливий батько та сім’янин. Кохана дружина, екс-солістка гурту “ВІА Гра” Альбіна Джанабаєва подарувала йому двох синів Костю і Луку, а навесні цього року виконавиця народила доньку Агату.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Від першого шлюбу з Іриною Меладзе у Валерія також залишилися три доньки, з якими він підтримує зв’язок, хоча вони й не спілкуються зі своїми братами та новонародженою сестричкою. Як виявилося, першою дитиною зірки естради був син, який помер через 10 днів після народження, сталося це у 1990-му році. Колишня дружина співака до цих пір згадує той день зі сльозами на очах та болем в серці — хлопчик був її первістком. Колишнє подружжя ніколи не розповідало, чи встигло дати малюкові ім’я, відомо лише, що в нього були проблеми зі здоров’ям.

“Знаю, що коли я буду йти, то він буде одним з перших, хто буде зустрічати мене там”, – заявила Ірина Меладзе під час інтерв’ю для одного з християнських телеканалів.

Зараз колишнє подружжя не спілкується — кожен живе своїм життя зі своїми родинами. Чи знайшла Ірина нового чоловіка після розлучення з Валерієм — пресі невідомо. Вона продовжує виховувати доньок та піклуватися про них, поки її екс-коханий будує нову родину.

Валерій Меладзе з першою дружиной та донькою

Нагадаємо, що роман Меладзе та Джанабаєвою почався ще на початку нульових. Альбіна народила йому двох позашлюбних дітей, і лише після появи на світ другого малюка пара розкрила прихильникам свій роман, який вони приховували більше 10 років. Своє весілля вони відсвяткували таємно закордоном, запросивши лише найближчих друзів і родичів.

Схожі новини