“У мене був план”: Ірина Білик з сумом на очах зізналася, що мріяла стати мамою доньки

51-річна українська співачка Ірина Білик виховує двох синів — Гліба та Табріза. Молодшого малюка їй допомогла виносити сурогатна мати, про що артистка відверто розповіла своїй аудиторії. Однак зараз Ірина зізнається, що завжди мріяла бути мамою донечки.

В Ірини Білик було багато яскравих романів. У списку її прихильників і продюсер Юрій Нікітін, і хореограф Дмитро Діґусар, і шоумен Дмитро Коляденко, і російський режисер азербайджанського походження Аслан Ахмадов.

До речі, лише з останнім виконавиця оформлювала офіційний шлюб — з іншими коханими жила у громадянському. 

Декілька місяців тому Білик шокувала новиною про розлучення з Ахмадовим. Шанувальники цієї пари неабияк здивувалися — закохані виглядати дійсно щасливими, разом виховували маленького сина Табріза. Однак картинка, яку вони демонстрували в соціальних мережах, в реальності була менш позитивною. Аслан продовжував працювати в Росії, тож чоловіку доводилося буквально жити на дві країни. Останні декілька місяців перед рішенням про розрив режисер практично не з’являвся в Україні, а з сином і дружиною спілкувався виключено через інтернет та відеозв’язок, тож діва вітчизняної сцени прийняла рішення припинити ці стосунки. 

Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом
Ірина Білик і Аслан Ахмадов з сином Табрізом

У пари залишився син Табріз, який зараз живе з мамою. Нещодавно Катя Осадча запитала в Ірини, чи планує та стати мамою ще раз. Артистка розповіла, що дійсно мріяла стати мамою доньки та навіть вела минулого року переговори з сурогатною матір’ю. Як раз у той період в неї почалися гастролі і вона змінила своє рішення — виконавиця зрозуміла, що просто не матиме змоги приділяти достатньо часу новонародженій дитині.

“Я подумала, що це несправедливо, що третя дитина буде просто заручником того, що я багато працюю. Я вирішила, що на цьому я зупиняюся і всі свої останні роки буду присвячувати тільки своїм глядачам”, — відверто зізналася Ірина.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини