Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.

Антоніна Паперна, як і її зіркова мама та тітка, починала в Україні акторську кар’єру. Ольга Сумська навіть зізнавалася, що її старша донька могла б стати чудесною актрисою, адже в юному віці вже успішно проходила кастинги та отримувала запрошення на головні ролі в кіно та серіалах, і справа тут не у зв’язках батьків дівчини, а дійсно в таланті. Та сама Антоніна вирішила обрати сім’ю.

У 2015 році вона почала зустрічатися з російським актором Володимиром Ягличем. Через два роки Паперна подарувала йому доньку Єву, а в 2020-му у пари народився син Данило. Як раз під час першої вагітності дівчина отримала пропозицію зйомок в одному з українських серіалів, де мала грати разом зі своєю мамою. Але прийняла рішення відмовитися та переїхати до коханого в Москву.

Володимир Яглич і Антоніна Паперна з донькою
Володимир Яглич і Антоніна Паперна з донькою

Нещодавно Тоня прилетіла до України, щоб привітати з 88-им днем народження свою бабусю Анну Сумську. На свято до видатної акторки зібралася уся родина Ольги Сумської: чоловік Віталій Борисюк та дві доньки Тоня й Анна.

Ольга Сумська поділилася фото з дня народження мами
Ольга Сумська поділилася фото з дня народження мами

У своєму особистому блозі Паперна пояснила, що зараз не може частіше прилітати до України через карантинні обмеження у зв’язку з пандемією у світі, хоча вона й дійсно дуже сумує за домом, батьками та сестрою.

“Світова ситуація не зовсім підтримує постійні подорожі, самі розумієте. Це моє рідне місто і я його шалено люблю” – поділилася старша донька Сумської зі своїми підписниками в соціальних мережах.

Нагадаємо, що Ольга Сумська зараз не підтримує зв’язок із старшою сестрою Наталею саме через різницю в політичних поглядах. Остання не розуміє, чому її племінниця переїхала до Москви, а молодша сестра знімається у фільмах і серіалах російського виробництва.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини