Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув з розбитим серцем

Наталя Могилевська всю себе віддала музичній кар’єрі. Співачку не зупинили ані відсутність дітей, ані непримиримість її обранців з тим, що вона не може віддати усю себе родині. І хоча артистка була заміжня, коханням її життя колишній чоловік не став. Це місце зайняв інший — бізнесмен Єгор Долинін.

Кохання Наталі Могилевської та Єгора Долиніна

Наталя Могилевська і Єгор Долінін
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Колишні закохані познайомилися на початку нульових. Єгор був самотнім і виховував трьох доньок самотужки. Наталія та підприємець дуже закохалися, і згодом вона переїхала до нього. Жінка настільки полюбила дітей Єгора, що відчувала себе їхньою матір’ю. Одна з дочок Долиніна розповідала, що коли засинала Наталія цілували їй п’яти. І саме з Єгором Наталія захотіла стати матір’ю. Втім, усі її спроби виявилися невдалими.

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Згодом у пари почалися конфлікти через те, що Наталя приносить роботу додому. Щоб якось залагодити цей момент, вона орендувала квартиру поруч і працювала у ній. Тим не менш робота поклала край цим стосункам, які тривали щонайменше три роки. Поступово молоді люди почали проводити час з іншими і розійшлися. Навіть зараз Наталія, згадуючи Єгора, запевняє — він був її найбільшою любов’ю.

Зараз жодна з її колишніх падчерок не підписана на Наталію, з чого можна зробити висновок про погані стосунки між ними або ж повну їх відсутність. Тим не менш ніхто з колишніх членів сім’ї не згадує одне про одного погано. Єгор також з ніжністю відгукується про Могилевську.

Схожі новини