Молоді батьки Катя Осадча і Юрій Горбунов показали двомісячного сина Данила: “Так виглядає щастя”

Подружню пару Каті Осадчої і Юрія Горбунова називають однією з найкрасивіших в українському шоу-бізнесі. Телеведучим вдалося побудувати міцну родину, в якій народилося двоє хлопчиків. Цього разу зіркові батьки ощасливили фанатів спільними фото з наймолодшим – двомісячним Данилом.

19 жовтня новонародженому сину Катерини Осадчої і Юрія Горбунова виповнилося два місяці. Цю хоч і маленьку, але важливу дату телезірки вирішили відсвяткувати за кордоном – вони вирушили у Турцію, звідки публікують сонячні фото.

Так, на сторінці Осадчої в Інстаграмі з’явився зворушливий сімейний пост з трьох світлин. На першій вона одна тримає на руках Данила, а на двох наступних в кадрі також з’явився Горбунов. Позує сімейство на березі моря.

“Данилові сьогодні два місяці. Так швидко летить час, а цього ніжного віку так мало, що хочеться фільмувати кожну мить. Юра, дякую, що твоєї любові вистачає тепер на всіх трьох”, – написала Катя.

Фанати прийшли в захват від побаченого, хоча один з коментаторів поцікавився, чому у дописі мова йде про трьох, а не про чотирьох, адже в Осадчої також є дорослий син Ілля від колишнього чоловіка.

Ведуча “Світського життя” поспішила пояснити – вона мала на увазі якраз трьох дітей, а не себе і двох спільних синів з Горбуновим. Їхнього старшого звати Іван.

Коментарі під фото Каті Осадчої і Юрія Горбунова з новонародженим сином
Коментарі під фото Каті Осадчої і Юрія Горбунова з новонародженим сином

Першим чоловіком Катерини став бізнесмен і політик Олег Поліщук, за якого вона вийшла заміж у 18 років. Її телевізійна кар’єра на той момент ще не почалася, вона була успішною моделлю. Через рік після весілля на світ з’явився первісток подружжя – син Ілля. Втім, дитина не скріпила шлюб, тож згодом пара розлучилася через різне бачення власного майбутнього.

Перший чоловік Каті Осадчої
Перший чоловік Каті Осадчої

Ілля зараз вчиться за кордоном у престижному американському вузі, чим Осадча дуже пишається. З нагоди вступу Катя навіть поділилася в мережі рідкісними фото зі спадкоємцем.

Схожі новини