Як виглядає обличчя 84-річної Ади Роговцевої зблизька: абсолютно без пластики, а молодіша за 74-річну Ротару

Ада Роговцева - українська акторка театру та кіно, яка за свою кар'єру встигла закохати в себе тисячі прихильників. З молодості її називали власницею неймовірної краси та незвичайної зовнішності. З роками Ада Миколаївна стає все прекраснішою та по-своєму неповторною.

Ада Роговцева ще на початку своєї кар’єри встигла стати справжньою легендою українського кінематографу. І не лише завдяки таланту та працездатності, чималу роль у її визнанні зіграла яскрава зовнішність артистки.

Роговцева народилася у звичайній родині на Чернігівщині, однак після школи вирішила спробувати себе на театральній сцені. Тож після випускного поїхала підкорювати столицю, де з відзнаками закінчила університет імені Карпенка-Карого. Ще до випускного Аду Миколаївну запросили служити в театрі імені Лесі Українки, якому вона подарувала більше 35 років свого професійного життя.

Ада Роговцева в молодості
Ада Роговцева в молодості

У липні цього року Роговцева відсвяткувала 84 день народження, при цьому вона не збирається йти на пенсію. Акторка продовжує гастролювати усією Україною з концертними програмами та камерними виступами, служити в театрі на Лівому березі та грати в кіно. Минулого року артистка встигла попрацювати на знімальних майданчиках відразу чотирьох картин, і навіть 2021 – кризовий рік – був для неї багатий на роботу.

Роговцева не веде власних соціальних мереж, проте має декілька фан-акаунтів, де регулярно публікують її нові фото та відео. Там прихильники актриси відмічають, що навіть вже не в молодому віці вона виглядає про чудесно.

Як виглядає обличчя 84-річної Ади Роговцевої зблизька
Як виглядає обличчя 84-річної Ади Роговцевої зблизька

При цьому народна артистка зізнається, що вона абсолютний противник пластичної хірургії та уколів краси, а старіння відкриває для неї спектр нових ролей та персонажів, тож вона з гордістю приймає свій вік. Хоча додає, що абсолютно не проти будь-якого гриму як у театрі, так і на знімальному майданчику, адже вона обжнює виглядати доглянутою та красивою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини