Ольга Сумська викрила сестру Наталю, яка настроює стареньку матір проти неї: “Вона мамі дуже часто говорить”

Акторська династія Сумських переповнена талантами, але як у кожній діжці меду, є в сімействі і ложка дьогтю. Мова йде про непрості стосунки сестер Ольги і Наталії, які з роками погіршилися настільки, що вони не змогли бути разом присутніми навіть на 88-річчі матері Ганни Іванівни.

Сестринська теплота у спілкуванні Ольги і Наталії Сумських зникла з багатьох причин, а зараз вони взагалі майже не спілкуються. Зірки окремо одна від одної розповідали про своє бачення конфлікту в різних інтерв’ю, хоча конфліктом вони їхню ситуацію не вважають.

Перше, у чому сестри не сходяться – політичні погляди. Якщо Наталія доволі категорична в питаннях зйомок у картинах для російського глядача, то Ольга більш лояльна, оскільки на власному досвіді впевнилася, що цього часто неможливо передбачити. Буває так, що знімаєшся в проєкті українського режисера з українськими акторами і одиницями приїжджих колег з Росії, а згодом кіно транслюється на російському телебаченні.

Наталія Сумська
Наталія Сумська не поділяє поглядів Ольги

Крім того, Наталія не розуміє бажання молодшої сестри ділитися з аудиторією подробицями особистого життя у соціальних мережах. В програмі “Зірковий шлях” артистка заявила, що їм навіть немає сенсу зідзвонюватися, адже дізнатися про те, що відбувається в родички, проблеми не складає – вона демонструє абсолютно все.

Ольга Сумська
Ольга Сумська відповіла на критику старшої сестри Наталії

Ольга ж навпаки впевнена, що в наш час не можна не бути зареєстрованим у Фейсбуці чи Інстаграмі, тому радить старшій сестрі осучаснитися. Залежною від соцмереж себе акторка не вважає, а претензія Наталі для неї не нова:

“Наталія мені говорила про це відкрито. Вона мамі дуже часто говорить, мовляв, Оля дуже активна і висвічує свій кожен крок. А я не можу цього не робити. Це мій ресурс, моя підтримка, я рекламую свої спектаклі, тури. Є фейсбуківці та інстаграмщики, які роблять кілька постів в день. А я не з цієї категорії, повірте. Я помірно розміщую інформацію. Мене не можна запідозрити в тому, що я вже настільки залежна від соцмереж”, – сказала Ольга Сумська в коментарі виданню КП.

Схожі статті

Капсульні кавоварки: чи варті воно того? 3 причини, чому ви можете залишитися незадоволеними

Все більше і більше споживачів купують додому капсульнні кавоварки. А все тому, що це бюджетний сегмент, доступний майже кожному. Але чи варті вони того?

Дан Балан вразив новим іміджем: як зараз виглядає співак, якому приписували роман з Тіною Кароль

Знаменитий співак, якому багато років тому приписували роман із Тіною Кароль, приголомшив шанувальників кардинальним перетворенням. Який вигляд має зараз 47-річний Дан Балан?

Гіпертонікам знати: ці 3 корисні, на перший погляд, продукти можуть різко підвищити тиск вранці

Деякі продукти харчування тільки на перший погляд здаються корисними. Вживати їх слід з обережністю людям, які мають нестабільний, "стрибаючий" тиск. Що це за "харчі" — розповідає "Сенсація".

Зірка “МастерШеф” Катерина Велика розповіла, що насправді відбувалося на шоу поза камерами

Найяскравіша учасниця проекту "МастерШеф" Катерина Велика перервала мовчання та розповіла, що насправді творилося на шоу поза камерами та студією.

Еліна Світоліна показала свого чоловіка і доньку: тепер вона не Світоліна, а Монфіс (Фото)

Знаменита українська тенісистка Еліна Світоліна порадувала шанувальників новими фотографіями з красенем-чоловіком та маленькою дочкою Скай, якій уже виповнилося 3 роки.

“Шуба” відпочиває! Ситний і корисний грузинський салат “Гамарджоба” на Новий рік 2026

Якщо хочете урізноманітнити новорічне меню незвичними стравами із інших кухонь світу - зверніть увагу на ось цей грузинський салат. "Сенсація" ділиться його рецептом в цій публікації.