Наталія Сумська не збирається миритися та навіть не вітає сестру Ольгу з днем народження: “Привід для образ”

Наталія та Ольга Сумські не спілкуються між собою вже багато років і так само довго мовчать про причину свого конфлікту. Що насправді сталося між акторками і чому Наталія більше не може стримати невдоволення своєю сестрою. Усі подробиці в статті.

Відома українська акторка Наталя Сумська практично не спілкується зі своєю сестрою Ольгою Сумською. Лише під пильним поглядом матері жінки влаштовують спектакль, у якому продовжують грати ролі люблячих сестер.

Чому Наталія ігнорує Ольгу?

Ольга і Наталя Сумські
Наталія Сумська не збирається миритися та навіть не вітає сестру Ольгу з днем народження

Наталія не збирається замовчувати проблеми у стосунках з Ольгою і повідала журналістам, що засуджує активність родички в мережі.

“Нам ніколи бачитися. Все життя Олі ми бачимо в Фейсбуці, там немає проблем з цим. Майже кожен крок демонструється публіці”

Про те, що Ольга думає про інтерв’ю своєї сестри, представники преси вирішили запитати у неї особисто.

“Я б порадила Наталії В’ячеславівні бути в цьому плані більш сучасною. У наш час ми не можемо стояти осторонь і не бути зареєстровані в Фейсбуці або в Інстаграм. Є люди, які не переймаються з цього приводу, у них своє життя. Я йду в ногу з часом. Так що я абсолютно нормально реагую на критику з її боку”

У Наталі є сторінка у Фейсбук, але вона не відповідає на коментарі навіть від рідної сестри.

“Вчора я привітала Наталію у себе на сторінці в Фейсбуці з ювілеєм. У неї там більше трьох тисяч лайків і коментарів. Але вона ні разу на них не відповідала. До речі, мене Наталія В’ячеславівна ніколи не вітала в Фейсбуці. Як то кажуть, воно попустить. Це не привід для образи. Я вас запевняю, є інші, більш вагомі приводи. Це така дрібниця”

Ольга і Наталя не раз говорили на тему соцмереж. За словами артистки, в деяких ситуаціях вона змушена бути активною. Але ось залежною від соцмереж назвати себе не може.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини