Наречена Романа Сасанчина залишила його одного з маленькою дитиною на руках: “Вибору в мене нема”

Переможець вокального шоу "Голос країни" Роман Сасанчин поділився з шанувальниками в мережі своїми батьківськими клопотами. Справа в тому, що наречена молодого співака залишила його самого на господарстві з маленькою дитиною, яка потребує постійної уваги і турботи.

Роман Сасанчин активно веде свій мікроблог в Інстаграмі, де за його життям спостерігають десятки тисяч підписників. Саме звідти фанати вперше дізналися, що герой статті одружується, а згодом і про майбутнє поповнення в їхній родині. Обраницю Роми звати Іванна, вона старша за нього на 4 роки, але пару зовсім не бентежить ця різниця у віці. Тим паче, не така вже й велика різниця.

Закохані готуються стати батьками дівчинки, яка має з’явитися на світ взимку. Іванка регулярно ділиться з фоловерами своїм станом та не приховує – вагітність протікає важко, через що їй доводиться проводити багато часу в лікарні. Як дівчина розповідала сама, вона має певні гормональні проблеми.

Роман Сасанчин зі своєю дівчиною Іванною
Вагітна наречена Романа Сасанчина

Крім цього, зараз Сасанчин з Іванною живуть не самі – в них гостює маленька племінниця нареченої Романа Мілана. Разом пара добре порається з дитиною, але тепер переможцю “Голосу” доведеться спробувати на собі роль тата-одинака, про що він зранку повідомив в Інста-сторіз:

“Друзі, всім доброго ранку. Не знаю, як в кого він почався, а в мене з того, що Іванка поїхала в лікарню, їй потрібно полікуватися декілька днів, а мене лишила з хитрим маленьким 2,5-річним гномиком, якого треба одягати, годувати, гратися, ловити по цілій хаті і ще купа всього. Надіюся, що я справлюся”.

Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках
Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках

Потім Рома показав, як виглядає цей гномик-Міланка:

“Саме з цим маленьким монстриком мені доведеться провести декілька днів”.

Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках
Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках

Дівчинка не дає Сасанчину лінуватися:

“Поки я ще не розлінився, бо якщо ще полежу пару хвилин, то вже нічого не захочу робити, а такого вибору в мене нема. Чому? Тому що в хаті голодна дитина. Так як вона сказала: “Хочу жалену балаболю”, іншими словами – це смажена картопля, я мушу йти нагодувати це мале горобченятко”, – поділився Роман найближчими планами.

Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках
Роман Сасанчин залишився сам з маленькою дитиною на руках

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.