Екс-дружина Володимира Остапчука вивезла дітей з країни: скористалася моментом, поки шоумен будує нове життя

Відомий український шоумен Володимир Остапчук після розлучення з колишньою дружиною Оленою Войченко не може владнати питання щодо виховання спільних дітей – Емілії та Евана. За словами телеведучого, жінка перешкоджає його спілкуванню зі спадкоємцями, а тепер вона взагалі вивезла їх з країни.

У першому шлюбі з Оленою Войченко Володимир Остапчук перебував 12 років. З боку їхня родина здавалася міцною і щасливою, однак все виявилося зовсім інакше. В 2020-му пара подала на розлучення з гучним скандалом – шоумен пішов з сім’ї до нової обраниці, нотаріуса Христини Горняк.

Весілля Володимира Остапчука та Христини Горняк
Весілля Володимира Остапчука та Христини Горняк

Олена стверджує, що роман з нею Володимир завів ще у їхньому шлюбі, через що його охрестили зрадником, а Христину – розлучницею. Втім, вже зараз вона є законною дружиною Остапчука, і разом подружжя будує власний заміський будинок, де буде кімната не лише для їхньої майбутньої дитини, а й для дітей від Олени, але з цим є проблема.

Олена Войченко і Володимир Остапчук з дітьми
Колишня дружина та діти Володимира Остапчука

Володимир звинувачує колишню в тому, що вона не дає йому бачитися з сином і донькою. Войченко, в свою чергу, заперечує слова екс-чоловіка та заявляє, що він лише напоказ виставляє себе святим і насправді зовсім не горить бажанням спілкуватися зі спадкоємцями.

Це призвело до того, що батьки судяться за опіку над дітьми, і поки Остапчук паралельно з цим будує нове життя з Христиною, Олена разом з Еваном і Емілією виїхала з країни.

Так, у себе в Інстаграмі Войченко опублікувала кадри, на яких вона з дітьми спочатку знаходиться в аеропорту, потім – в літаку. Таємниці з цього жінка не робить і пише:

“Втекли від карантину. Рубрика: нудний тревел-блогер. Жодних таємниць. Напрямок один – море!”.

Колишня дружина Володимира Остапчука вивезла його дітей з країни
Колишня дружина Володимира Остапчука вивезла його дітей з країни

Трохи згодом Олена вийшла на зв’язок з Єгипту. Якщо бути точніше – з готельного номеру.

Колишня дружина Володимира Остапчука вивезла його дітей з країни
Колишня дружина Володимира Остапчука вивезла його дітей з країни

Очевидно, Войченко не “крала” дочку і сина у колишнього чоловіка Остапчука, а просто вирушила з дітлахами на відпочинок.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини