Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей: “Майбутній малюк може бути схожим на покійного дідуся”

Лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка не стало у 2015 році. В музиканта та продюсера залишилася донька Марія-Барбара. Тато назвав дівчинку на честь кумира своєї молодості, акторки Барбари Брильської, з якою він був особисто знайомий. Зараз дівчина будує свою власну сім'ю та кар'єру.

Марія-Барбара народилася у 1997 році, їй ще навіть не встигло виповнитися вісімнадцять років, коли її зірковий батько розбився у страшній автомобільній аварії. Своє повноліття дівчина святкувала вже без люблячого тата, без нього вона виходила заміж. Весілля Барбари відбулося трохи менше двох років тому, на ньому, окрім родини, був присутній близький друг сім’ї – Михайло Хома, відомий як Дзідзьо.

Дзідзьо на весіллі Марії-Барбари
Дзідзьо на весіллі Марії-Барбари

Обранцем доньки Кузьми став її одногрупник на ім’я Віктор. Майбутнє подружжя з дитинства мріяли пов’язати своє життя з медициною, тож після школи обоє пішли навчатися на лікарів. Так улюблена справа допомогла знайти їм ще й кохання.

Зараз пара щаслива разом, кожен з них поступово розвивається у кар’єрі. 24-річна Барбара зізнається, що поки що вони з чоловіком не поспішають думати про дітей, тому що зараз вони прагнуть “стати на ноги” та досягти професійних висот. Дівчина завжди хотіла стати дерматологом, а творчий шлях, як у її легендарного тата, її чомусь ніколи особливо не приваблював.

Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей
Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей

Донька Кузьми розповіла, що чітко досягає своєї мети. За два місяці вона закінчує інтернатуру з напрямку дермато-венерології. До того ж щомісяця намагається вдосконалювати свої знання та вміння на спеціалізованих курсах. Барбара вивчає косметологію, вчиться робити контурну пластику, працювати з ботоксом та іншими “уколами краси”. До того ж вона вже працює в клініці.

Окрім того, дівчина підтвердила, що й сама пробувала “уколи краси” на своєму обличчі, але лише ті, які дозволені в її віці. За її словами, коли ти працюєш у цій сфері, це дуже цікаво зрозуміти, як різні препарати подіють саме на тебе, щоб потім це розповідати людям.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.