Як виглядає зять Ольги Сумської? Старша дочка Антоніна Паперна показала чоловіка: “Він з вами так постарів”

Ольга Сумська виростила чудову доньку Антоніну, яка вже має свою власну родину і подарувала легендарній матері онуків. Живе жінка у шлюбі з актором Володимиром Ягличем. Пара рідко радує прихильників спільними світлинами і нове фото в Інстаграмі Папреної викликало бурю емоцій.

Антоніна Паперна народилася у першому шлюбі своєї матері. Вона виросла у творчій родині та пішла стопами батьків: також стала акторкою. Український кінематограф і наша драматична сцена показалися замалими, тому дівчина вирішила шукати долі закордоном. У Росії вона зустріла свою половинку Володимир Яглича та вирішила лишитися у Москві. Там народила діток, а ще її талантом зацікавилися режисери.

Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною
Як виглядає зять Ольги Сумської?

Пробує себе донька Сумської у серіалах, кіно та у якості інтерв’юерки. Разом з цим веде життя світської левиці, яка не пропускає визначних подій. Нещодавно вона була на вечірці, де виступав Філіп Кіркоров. Прибула на захід разом з чоловіком. Фото з коханим вирішила опублікувати акторка на сторінці свого Інстаграму, але нарвалася на кілька неприємних коментарів.

Як виглядає зять Ольги Сумської?

“Спіймати цього чоловіка для фото… Ну ви зрозуміли”, – підписала публікацію Тоня.

Дуже прискіпливо підписники оцінили зовнішність її коханого.

  • “Він з вами так постарів”
  • “Цікаве у нього обличчя”
  • “Тому сама, як вийшла, так і вийшла”

Варто зазначити, що для Володимира шлюб з Антоніною – не перший. Він тривалий час жив разом з акторкою Світланою Ходченковою. Та стосунки дали тріщину, дітей пара так і не завела, а Яглич пішов холостякувати. Втім, у відносинах з донькою Ольги Сумської чоловік завів двох карапузів. У 2017 році наша легенда вперше стала бабусею. Онучка Єва була найменшою дівчинкою у сім’ї. Та у 2020 почесне місце молодшої дитини зайняв її братик Данило.

Безмежно щасливі були родичі, але цікаво, що єдина, хто не спілкується з Тонею та не поділяє її долі – тітка Наталія Сумська.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини