Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою, оскандалився та зіпсував свою репутацію

Розрив відомого українського співака Віталія Козловського та Раміні Есхакзай супроводжувався небувалим скандалом і досі відчується обом неприємними заголовками в ЗМІ. Виконавець пішов на цей крок свідомо, адже зробив це заради нової коханої. Усі деталі в статті.

Коли відомий український співак Віталій Козловський готувався до весілля з журналісткою Раміною Есхакзай, фанати навіть і не підозрювали, що їхні стосунки скоро будуть знищені вщент.

Віталій Козловський покинув наречену заради концертного директора

Лише згодом стало відомо, що заручини зірвалися через кохання Віталія Козловського до свого концертного директора Юлі. Раміна розповіла в інтерв’ю, що артист крутив роман з підлеглою, а коли стосунки почали виходити з-під контролю, запропонував їй вийти заміж, щоб розізлити кохану. Усе це вийшло назовні під час сварки.

Як виглядає обраниця Козловського, через яку він порвав з нареченою

“Все, що між нами було – це була гра з мого боку. Тому що коли я тебе цілував, коли робив тобі пропозицію, я робив це всупереч дівчині, з якою я тривалий час разом. І я знайшов тебе, щоб її позлити”, – так сказав Віталій Раміні.

Наречена, отримавши такий удар, не втрималася і розповіла про свою зраду, яка начебто сталося у Москві. Саме про неї тепер Віталій розповідає усім журналістам. Однак, Раміна запевняє: сказала це Козловському через гнів, але правдою це не являється. Більш того, пара після розриву домовилася нічого не розповідати представникам ЗМІ, але обидва свою обіцянку не стримали.

При цьому колишня наречена Віталія Козловського не приховує найвідвертіших деталей їхні взаємин. Виявляється, нічого більшого, ніж поцілунки між ними і не було. А от на подарунки Козловський не тільки скупився, але й навіть обручку не хотів купувати. Його стосунки з концерном директором добре пояснюють подібну поведінку.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини