Дружина мільярдера Камалія назвала шкільну освіту знущанням: “Непотрібні предмети заважають розвитку”

Найбагатша співачка Україні Камалія у соцмережах підняла питання освіти в загальноосвітніх школах, які, на її думки, забирають у дітей дорогоцінний час на розвиток в інших напрямках.

Своїх доньок зірка віддала в престижну британську школу, але і тамтешньою програмою навчання вона не задоволена.
Камалія заміжня за мільярдером Мохаммадом Захуром, разом з яким виховує двійнят Арабеллу і Мірабеллу. У цьому році дівчатка перейшли вже в третій клас київського філіалу Міжнародної британської школи, навчання в якій коштує від 20 до 25 тисяч доларів на рік за одну дитину.

Камалія з родиною
Чоловік та діти Камалії

Попри таку недешеву вартість освіти, співачка має певні претензії до предметів, які викладаються учням. Своїми думками з цього приводу знаменитість поділилася в новому пості у Фейсбуці:

“Дуже важливе питання! Навіщо загальноосвітні школи вбивають дорогоцінний час наших дітей абсолютно непотрібними предметами, не залишаючи їм часу і шансу на розвиток себе в інших напрямках?! Фізкультура взагалі повинна стояти останнім предметом у розкладі, і діти, які займаються в спортивних секціях, мають взагалі звільнятися від цього предмету в школі! Навіщо їм займатися в школі фізкультурою, якщо вони все одно отримують серйозні навантаження кожного дня в спортивних школах?! А вища математика?!”.

Цей допис артистка доповнила записом ефіру, котрий провела разом з чемпіонкою Європи Зарою Мехбуб. За словами Камалії, цій дівчині загальноосвітня школа зламала подальшу кар’єру в спорті.

Камалія розкритикувала сучасну шкільну освіту
Камалія розкритикувала сучасну шкільну освіту

В самому відео співачка зазначила, що має на увазі не лише звичайні безкоштовні школи, а й елітні:

“Замість того, щоб дитина йшла далі в якість гуртки, студії, займалася, розвивалася, вона слухає ці непотрібні предмети, які ніколи в житті їй не знадобляться. Чесно кажучи, я думала, що вже якось освіта змінилася в кращу сторону, але ні, не змінилася. Навіть в приватних школах. Ну це чесно, це знущання над дітьми”.

Очень важный вопрос! Зачем общеобразовательные школы убивают драгоценное время наших детей абсолютно ненужными…

Опубликовано Kamaliya Zahoor Среда, 27 октября 2021 г.

А якщо хочете дізнатися, як у цих суворих реаліях Камалія виховує своїх дочок, переходьте на YouTube-канал “Одна минута”:

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.