Як виглядає свекруха Камалії, яку співачка обдурила: щоб отримати мільйонера Захура пішла на все

Історія заміжжя відомої української співачки Камалії може схвалювати будь-кого. Заради свого кохання артистка пішла на неабиякі жертви. Але зараз можна сказати, що воно того варте. У знаменитості міцна родина, дві прекрасні доньки та шалені багатства.

Коли артистка вперше познайомилася з пакистанським мільярдером, вона, за її словами, боялася виходити заміж і була цілковито зосереджена на творчій кар’єрі. Втім, почуття взяли верх, і Камалія з Мухаммадом зав’язали любовні стосунки. Впливовий та зрілий чоловік одразу ж вподобав жінку, яка принесла в його життя радощі та енергію. Щоб одружитися на ній, йому довелося піти на хитрощі — він обманом запросив її на власне весілля.

Як виглядає свекруха Камалії

Як виглядає свекруха Камалії

Але у пари виникли певні труднощі. Через те, що мільярдер вже був одружений на жінці, яку убрала йому мама, він не зміг повідомити їй про розлучення. І тепер одруження з іншою жінкою здавалося чимось неймовірним. Мохаммад не наважився повідомити про це матері. І так продовжувалося декілька років, а Камалія підтримувала цей обман.

Але розповісти право правду все одно довелося. Жінка сильно образилася на родину, але усі традиції виконала: приготувала невістці традиційний обід і прийняла її в сім’ю.

Камалія, Мохаммад Захур та їхні доньки
Як виглядає свекруха Камалії? Співачка, Мохаммад Захур та їхні доньки

Якось багатій згадував, що мама відреагувала дуже бурхливо. Зараз її, імовірно, вже немає на світі. Адже пакистанець припинив їздити до рідної країни, і остання його поїздка була пов’язана зі смертю невістки півроку тому. Більшість часу він проводить у Великобританії, де проживає його перша родина. Там в нього залишилося колишня дружина, первісток Арман і донька Таня. Діти не хочуть бути публічними, але Арман неодноразово засвітився у компанії своєї мачухи.

реклама

Поділіться статтею

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.

Популярне

Останні новини