Колишній чоловік Наталії Могилевської накинувся на людину, захищаючи її честь: що не влаштувало Чалого?

Наталя Могилевська була заміжня лише один раз. Її шлюб з Дмитром Чалим протривав зовсім недовго, але запам'ятався шоу-бізнесу небувалими пристрастями. Чоловік вступав у відкриті конфлікти з зірками, щоб захистити честь коханої і потрапляв у скандали. Усі деталі в статті.

Єдиний колишній чоловік Наталі Могилевської Дмитро Чалий славиться своїм запальним характером. І непогано зіпсувала його репутацію ситуація з Фаготом з музичного гурту ТНМК.

Колишній чоловік Наталії Могилевської кинувся на Фагота

Колишній чоловік Наталі Могилевської накинувся на людину, захищаючи її честь. Світлину з весілля взято на просторах мережі.

Під час церемонії “Золота Жар-птиця”, на лідера гурту “Танок На Майдані Конго” Олега Михайлюту накинувся Дмитро Чалий.

По дорозі на знімальний майданчик Фагота почав відтягувати убік незнайомий хлопець, з вимогою негайно піти і перепросити перед його дружиною. Як з’ясувалося пізніше, то був чоловік Наталії Могилевської Дмитро. Почувши відмову розмовляти без конкретних звинувачень, він спробував завдати вокалісту ТНМК шкоди.

Олег Михайлюта намагався уникнути бійки, але Дмитро не заспокоювався. Все це сталося за великої кількості свідків та було зафіксовано телекамерами та фоторепортерами. ТНМК вирішили відповісти правовими методами, і наступного дня, 11 березня, підготували пакет документів, включно з висновками медичної експертизи для позову проти Чалого. Також група потребувала публічних вибачень для вирішення конфлікту.

Олег Михайлюта
Колишній чоловік Наталі Могилевської накинувся на людину, захищаючи її честь. Олег Михайлюта

Сам Дмитро пояснював причину сварки наступним чином: начебто Олег декілька разів образив Наталію Могилевську прямо зі сцени. Артистка сама поскаржилася на фронтмена гурту своєму благовірному. Але співак всі звинувачення заперечував.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини