Як виглядає рідна сестра Дана Балана: родичка зірки є його найкращим другом і обирає для нього дівчат

Відомий молдавський виконавець Дан Балан виховувався в інтелігентний сім'ї дипломата та телеведучої. У зірки є рідна сестра, яка також стала зіркою на батьківщині. У нього тісний зв'язок з найближчою родичкою, який аніскільки не слабне через відстань та вік.

У відомого молдавського виконавця Дана Балана є рідна сестра Сонда. Родичі не тільки схожі за зовнішністю, але й стилем життя, поглядами та захопленнями. Саме з нею у співака найбільша кількість фотографій, адже у компанії її родини він відчуває себе комфортно і в повній безпеці.

Весілля Санди Балан
Як виглядає рідна сестра Дана Балана

Сонда, як і її брат, не боїться публічності, і купалася у його славі ще тоді, коли була підлітком. Тепер молода жінка є матір’ю двох дітей, працює телеведучою і повністю реалізувалася, як публічна людина.

Як виглядає рідна сестра дана Балана

Якось Сонда Балан навіть стала свахою для свого брата. Так, у дівчини була краща подруга Христина Руссу, яку вона познайомила з Даном.

Як виглядає рідна сестра Дана Балана. Христина Руссу та Сонда Балан

Молоді люди сподобалися одне одному і в них закрутився роман, який тривав п’ять років. Справа йшла до весілля, але дівчина сильно ревнувала свого обранця. До того ж стосункам з молодицею передував шлюб з румунською моделлю Еллою Крупеніною, який приніс у життя співака страждання і скандал. Тому молдавський виконавець поставив крапку, коли зрозумів, що необхідно завершувати роман.

На відміну від інших братів та сестер Сонда і Дан відпочивають разом не тільки у сімейному колі, але й і відвідують різноманітні клуби та ресторани. Тобто, зірки тісно дружать.

До своїх племінників виконавець ставиться так, наче вони його власні діти, і хизується маленькими родичами публічно. Варто відмітити, що зіркові брат та сестра — копії своєї матері Людмили Балан.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини