Ніна Матвієнко зізналася, що робила все, аби припинити стосунки Тоні і Арсена Мірзояна: “Я її обдурювала”

Відома українська співачка Ніна Матвієнко вперше розповіла, що робила все від себе можливе, аби припинити стосунки своєї доньки Тоні з Арсеном Мірзояном, оскільки була проти них. Втім, пара все ж таки зареєструвала шлюб, і тепер вони живуть разом з Ніною Митрофанівною.

Стосунки Матвієнко і Мірзояна закрутилися 10 років тому, коли Арсен був одружений на іншій жінці, з якою виховував двох синів. Через це Тоню охрестили розлучницею, а його зрадником, однак закохані віддались почуттям попри суспільний осуд, народили спільну дитину і зіграли весілля. Коровай молодятам піднесли батьки нареченої, через що склалося враження повної сімейної ідилії. Втім, насправді все виявилося не так вже й ідеально.

Весілля Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна
Весілля Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

Ніна Матвієнко намагалася не допустити роману дочки з одруженим чоловіком. Причому артистка робила це власноруч – Тоня листувалася з Арсеном за порадами мами, не підозрюючи, що та робить так, аби Мірзоян від неї відчепився. Про це співачка лише зараз розповіла в програмі “Позаочі” на телеканалі Інтер:

“Я не хотіла цього шлюбу. І тому я так робила, щоб вона так написала, щоб він не їхав сюди. Я її обдурювала, але вона все рівно робила по-своєму. Не хотіла, тому що там двоє дітей, а для мене це категоричне ні. Я не вірила йому”, – заявила Ніна Митрофанівна.

Ніна Матвієнко була проти шлюбу Тоні з Арсеном Мірзояном
Ніна Матвієнко була проти шлюбу Тоні з Арсеном Мірзояном

При цьому зірка досі не розуміє, що звело доньку з Мірзояном, адже вони зовсім різні, але їй подобається, що Тоня вчить Арсена, як треба жити.

Що цікаво – сама Антоніна в інтерв’ю запевняла, що реакція знаменитої мами на її роман Мірзояном, якого на той момент чекала вдома перша дружина і діти, була абсолютно спокійною.

Арсен Мірзоян викрив несподівані деталі шлюбу з Тонею Матвієнко
Ніна Матвієнко була не в захваті від роману Тоні і Арсена Мірзояна

До слова, у заміському будинку Ніна Митрофанівна живе не сама. Ще там оселились Тоня і Арсен з дитиною, а такою старша онука Уляна зі своїм хлопцем. Матвієнко-старша не приховує – від постійного галасу в хаті втомилася, однак можливості придбати окреме житло в неї немає.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини