Вагітна Настя Каменських засвітила живіт і зізналася, коли народить дитину: “Вже є материнський інстинкт”

Впродовж довгих років Настю Каменських оточують плітки про її вагітність. Навіть за часів, коли вони з Потапом не були разом офіційно, фанати чекали від неї та іі продюсера малюка. А артистка неодноразово давала коментарі з приводу майбутнього поповнення.

Плітки про вагітність Насті Каменських з’являлися неодноразово, і не марно. Справа в тому, що зірка не просто схильна до зайвої ваги, а має такий тип фігури, що першою частиною тіла, яка видає певні проблеми є живіт. Співачка цього не заперечує і пояснює, що не нормований графік завжди ставав головною причиною нюансів з фігурою.

Втім, бували моменти, коли чутки про майбутнє поповнення співачки дійсно мали сенс.

Настя Каменських вагітна

Мало того, що вік зірки схиляє публіку до думки, що їй пора стати матір’ю, вона підживлює ці чутки світлинами з лікарями, які спеціалізуються на питаннях запліднення та вагітності. Коли Катерина Осадча спитала у співачки, що означають ці фото, артистка розгубилася, але пояснила, що її начебто попросили зробити ці кадри друзі. Дивне пояснення, у яке ніхто не повірив.

Настя Каменських
Вагітна Настя Каменських засвітила живіт. Фото, яке спричинило чутки про вагітність співачки

Знаменитість не заперечує — мріє стати мамою і вже має материнські інстинкти, але на питання щодо часу, коли вона планує привести на цей світ свого малюка відповіла скромним “не знаю”.

Вагітна Настя Каменських засвітила живіт. Фото, яке спричинило чутки про вагітність співачки.

Варто відмітити, що не так давно її законний чоловік Потап давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів, що мріє стати багатодітним батьком. Зважаючи на те, що Настя досі не подарувала йому жодного малюка, шанси на те, що в нього буде аж чотири бажані дитини дуже маленькі. Про проблеми із зачаттям зіркова пара не говорить, але натякає на них, ссилаючись у розмовах на волю Господа.

Щоб дізнатися більше про вагітність Насті Каменських дивіться наступне відео:

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини