Лілія Ребрик показала рідну сестру, яка є її повною протилежністю: брюнетка також могла б підкорити Дикого

Зазвичай рідні брати та сестри зірок залишаються у їхній тіні. Близькі родичі знаменитостей обирають непублічний образ життя, і навіть страждають від прикутої до них уваги, якщо їхня особистість була відкрита журналістами. Як виглядає рідна сестра Лілії Ребрик, дізнайтеся у нашій статті.

Мало хто знає, що Лілія Ребрик насправді Ліліана Тодорюк. Будучи зовсім юною дівчиною, вона змінила своє ім’я нв псевдонім і увірвалася в шоу-бізнес, міцно закріпившись к ньому. Завдяки своїй активності та бажанню просувати кар’єру вона і зустрілася зі своїм чоловіком Андрієм Диким. Зараз родина живе у заміському будинку під Києвом і виховує двох прекрасних доньок.

Як виглядає рідна сестра Лілії Ребрик

Як виглядає рідна сестра Лілі Ребрик

Юліана – молодша сестра акторки. Втім, родички виглядають, як ровесниці.  Жінка виявилася такою творчою особистістю і на даний момент займається танцями та активно веде блог у соціальних мережах. Окрім хореографії вона захоплюється і спортом, і подорожами, а ще обожнює фотографуватися.

Якщо уважно подивитися на спільні фото сестер, то важко здогадатися про те, що вони рідні. Ліліана та Юліана наче дві протилежні особистості. Але дуже чарівні при цьому. Якось телеведуча розповідала, що їй дуже не подобалося, що їх сестрою плутали у дитинстві. Батьки постійно називали зірку Юліаною, що зводило її з розуму. Дівчинка не розуміла, як можна переплутати імена власних дітей. Але зараз розумію, що це абсолютно природню і не страшно, адже сама плутається в іменах доньок Діани та Поліни.

Лілія Ребрик і Андрій Дикий
Як виглядає рідна сестра Лілі Ребрик

Варто відзначити, що не дивлячись на любов Лілі до публічності, свою рідну сестру вона не часто показує підписникам. Причину вона не пояснювала, адже Юліана начебто не боїться публічності, і навпаки тягнеться до неї. Так само брюнетка не часто буває у подружжя в гостях.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.