Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку і не бачиться навіть з рідними сестрами: “Вона хворіє”

Нещодавно рідна сестра Софії Ротару Ауріка дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла про те, чому Софія Михайлівна не виходить на світські прийоми, і чи насправді вона захворіла. Розмова журналісткою вийшла доволі живою та інформативною. Усі деталі бесіди в статті.

Не так давно у мережі з’явилася інформація, що Софія Ротару, можливо, сильно хвора. Через відеоролик її виступу у Берліні шанувальники забили тривогу — у зірки запідозрили хворобу Паркінсона. На щастя, у цей раз події співпали таким чином, що інтерв’ю з її рідною сестрою побачило світ у той самий день. Ауріка Ротару не змовчала,  і розповіла все як є.

Чому Софія Ротару зачинилася вдома?

У ході розмови журналістка запитала у співачки, як часто Софія Ротару виїжджає на заходи, і дізналася, що артистка взагалі не любить проводити час таким чином, і сидить вдома. Зараз співачка знаходиться у Конча-Заспі зі своїм сином Русланом, невісткою Світланою і онуком Анатолієм, який повернувся з навчання у Великобританії. Онучка зірки Соня Євдокименко продовжує жити в Нью-Йорку разом з нареченим.

Софія Ротару разом з невісткою Світланою
Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку. Співачка разом з невісткою Світланою

Софія Михайлівна часто виїжджає на риболовлю, а також на приватні концерти. Зі здоров’ям подібний образ життя ніяк не пов’язаний. Ауріка Ротару повністю заперечила можливість важкої хвороби у її сестри.

“Господи, люди, вам робити нічого? Дякувати Богу, вона здорова і проживе ще довго. Це просто плітки, плітки хтось пускає. Я не знаю, кому це потрібно. То її заміж видають, то вона хворіє. Це просто плітки. Нехай люди навіть не гадають. Все добре”, – сказала Ауріка.

Варто відмітити, що сестрами Софія бачиться вкрай рідко, але зважаючи на те, що зараз епоха смартфонів, це не дивно. Немає сумнівів, що сестри постійно спілкуються по мобільному зв’язку. Також родички інколи збираються для гри.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.