Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку і не бачиться навіть з рідними сестрами: “Вона хворіє”

Не так давно у мережі з’явилася інформація, що Софія Ротару, можливо, сильно хвора. Через відеоролик її виступу у Берліні шанувальники забили тривогу — у зірки запідозрили хворобу Паркінсона. На щастя, у цей раз події співпали таким чином, що інтерв’ю з її рідною сестрою побачило світ у той самий день. Ауріка Ротару не змовчала,  і розповіла все як є.

Чому Софія Ротару зачинилася вдома?

У ході розмови журналістка запитала у співачки, як часто Софія Ротару виїжджає на заходи, і дізналася, що артистка взагалі не любить проводити час таким чином, і сидить вдома. Зараз співачка знаходиться у Конча-Заспі зі своїм сином Русланом, невісткою Світланою і онуком Анатолієм, який повернувся з навчання у Великобританії. Онучка зірки Соня Євдокименко продовжує жити в Нью-Йорку разом з нареченим.

Софія Ротару разом з невісткою Світланою
Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку. Співачка разом з невісткою Світланою

Софія Михайлівна часто виїжджає на риболовлю, а також на приватні концерти. Зі здоров’ям подібний образ життя ніяк не пов’язаний. Ауріка Ротару повністю заперечила можливість важкої хвороби у її сестри.

“Господи, люди, вам робити нічого? Дякувати Богу, вона здорова і проживе ще довго. Це просто плітки, плітки хтось пускає. Я не знаю, кому це потрібно. То її заміж видають, то вона хворіє. Це просто плітки. Нехай люди навіть не гадають. Все добре”, – сказала Ауріка.

Варто відмітити, що сестрами Софія бачиться вкрай рідко, але зважаючи на те, що зараз епоха смартфонів, це не дивно. Немає сумнівів, що сестри постійно спілкуються по мобільному зв’язку. Також родички інколи збираються для гри.

Популярне зараз

Схожі новини