Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку і не бачиться навіть з рідними сестрами: “Вона хворіє”

Нещодавно рідна сестра Софії Ротару Ауріка дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла про те, чому Софія Михайлівна не виходить на світські прийоми, і чи насправді вона захворіла. Розмова журналісткою вийшла доволі живою та інформативною. Усі деталі бесіди в статті.

Не так давно у мережі з’явилася інформація, що Софія Ротару, можливо, сильно хвора. Через відеоролик її виступу у Берліні шанувальники забили тривогу — у зірки запідозрили хворобу Паркінсона. На щастя, у цей раз події співпали таким чином, що інтерв’ю з її рідною сестрою побачило світ у той самий день. Ауріка Ротару не змовчала,  і розповіла все як є.

Чому Софія Ротару зачинилася вдома?

У ході розмови журналістка запитала у співачки, як часто Софія Ротару виїжджає на заходи, і дізналася, що артистка взагалі не любить проводити час таким чином, і сидить вдома. Зараз співачка знаходиться у Конча-Заспі зі своїм сином Русланом, невісткою Світланою і онуком Анатолієм, який повернувся з навчання у Великобританії. Онучка зірки Соня Євдокименко продовжує жити в Нью-Йорку разом з нареченим.

Софія Ротару разом з невісткою Світланою
Чому Софія Ротару зачинилася в своєму особняку. Співачка разом з невісткою Світланою

Софія Михайлівна часто виїжджає на риболовлю, а також на приватні концерти. Зі здоров’ям подібний образ життя ніяк не пов’язаний. Ауріка Ротару повністю заперечила можливість важкої хвороби у її сестри.

“Господи, люди, вам робити нічого? Дякувати Богу, вона здорова і проживе ще довго. Це просто плітки, плітки хтось пускає. Я не знаю, кому це потрібно. То її заміж видають, то вона хворіє. Це просто плітки. Нехай люди навіть не гадають. Все добре”, – сказала Ауріка.

Варто відмітити, що сестрами Софія бачиться вкрай рідко, але зважаючи на те, що зараз епоха смартфонів, це не дивно. Немає сумнівів, що сестри постійно спілкуються по мобільному зв’язку. Також родички інколи збираються для гри.

реклама

Поділіться статтею

Юрій Нікітін живе за рахунок Ольги Горбачової

Юрій Нікітін живе за рахунок Олі Горбачової: ведуча зізналася, чому вимушена терпіти нахлібника в себе вдома

Популярна українська співачка Ольга Горбачова вперше зізналася, що її чоловік, музичний продюсер Юрій Нікітін живе за її рахунок. Ба більше, такий порядок у них був прийнятий з самого початку. Як так сталося, що артистка вимушена самотужки купувати житло та забезпечувати сім'ю, дізнайтеся у нашій статті.
Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.

Популярне

Останні новини