Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька втратила 20 кг і сама не схожа на себе: шоу-бізнес у ніг красуні

Олександра Заріцька, яка усім запам'яталася привабливою і талановитою "пишкою", після того як прийняла участь у танцювальному проєкті, змогла позбавитися двадцяти зайвих кілограмів. Як зараз виглядає зірка і як себе почуває, дізнайтеся у нашій статті.

Коли відома українська вокалістка Олександра Заріцька повідомила про те, що буде брати участь у шоу “Танці з зірками”, усі глядачі чекали від неї таких самих результатів, які колись надали Наталія Могилевська то Руслана Писанка. Від танців худнуть, і це ні для кого не секрет. Однак, з самого початку артистка не змогла нікого порадувати вражаючим перевтіленням — вона втратила доволі мало.

Олександра Заріцька схудла на 20 кілограм

Але зірковий час співачки нарешті настав. Олександра повідомила фанатів, що змогла схуднути на 20 кілограмів. Не так давно вона зізнавалася славі обміну, що саме такий об’єм ваги їй заважає комфортно жити. Мовляв, прийнятний для неї вага — 80 кілограмів.

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька втратила 20 кг

Також неможливо не відзначити, що зміни стали помітними доволі раптово. При цьому зірка почала підкреслювати свою талію корсетами, широкими поясами та іншими деталями.

Певний час Олександра дуже страждала через негативні коментарі в соціальних мережах, які залишалися під публікаціями на її особистій сторінці. Але популярність та досвід дають свої плоди, і з часом вона повністю перестала реагувати на хейт зі сторони аудиторії, а потім і взагалі він перестав її зачіпати.

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька втратила 20 кг

До речі, багатьом глядачам було цікаво, як Олександра буде справлятися з підтримками і чи зможе впоратися на тому самому рівні, що й стрункі зірки. Як підказує історія цього сезону, Заріцька тримається на висоті, і хоча в неї виникли проблеми з першим партнером, все обійшлося і Олександра виправдала надії продюсерів.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини