Як виглядає жінка, якій покійний чоловік Тіни Кароль віддав перевагу на смертному одрі: завжди кохав її

Кохання поп-діви українського шоу-бізнесу Тіни Кароль та її покійного чоловіка Євгена Огіра досі згадується журналістами, адже воно стало легендарним. Після смерті чоловіка зірка створила сотні драматичних пісень, які чіпляють за живе навіть самих байдужих.

Кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра стало головною і найобговорюванішою історією в українському шоу-бізнесі, яка, на жаль, закінчилася вельми трагічно. Впродовж декількох років зіркова пара боролася за життя продюсера, який хворів на рак шлунку.

Тіна Кароль та Євген Огір
Як виглядає жінка, яка зайняла місце Тіни Кароль поруч з Огіром

Чоловік не покидав кохану ні на мить, супроводжував її на всі заходи, був присутнім на останніх інтерв’ю навіть тоді, коли був повністю виснажений, схудлий та розумів, що наближається його кінець.

Як виглядає жінка, яка зайняла місце Тіни Кароль поруч з Огіром

Свої останні дні Євген провів у німецькій клініці, яка намагалася врятувати його життя. Втім, чоловік об’єктивно розумів, що помирає. У такі моменти усі тривоги та емоції відходять на другий план, а головне стає дуже явним.

Дарина Огір. Фото зі сторінки жінки у Фейсбуці
Як виглядає жінка, яка зайняла місце Тіни Кароль поруч з Огіром. Дарина Огір.

Так, Огір попросив у своєї коханої дружини, щоб вона запросила його колишню приїхати до нього. Він хотів щось обговорити з нею. Варто відмітити, що друзі продюсера завжди говорили про серйозне почуття, що колись виникло між цими двома, а розрив стався через небажання жінки мати дітей. Тому, любов до неї у продюсера не пройшла.

Як виглядає жінка, яка зайняла місце Тіни Кароль поруч з Огіром

Дарина також працювала продюсеркою, і коли почула про прохання Євгена залишила усе і поїхала в Німеччину. Вони довго розмовляли у палаті Євгена, але про що, Тіна так ніколи і не дізнається. Зірка не приховувала, що це був дуже важкий момент для неї, як для дружини, яка втрачає чоловіка, і як для жінки, чий коханий зачинився з колишньою.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини