Вагітна наречена переможця “Голосу” Романа Сасанчина потрапила в лікарню: “Почалися передчасні пологи”

Переможець 10 сезону вокального талант-шоу "Голос країни" Роман Сасанчин готується до народження первістка, якого йому подарує наречена Іванна. Дівчина активно веде власний блог у соцмережах, де ділиться багатьма подробицями протікання вагітності. Цього разу вона розповіла про передчасні пологи, які вже в неї починалися.

Близько року тому Роман Сасанчин вперше представив публіці свою кохану дівчиною, якій згодом освідчився та отримав від неї згоду. Молоді люди щасливі разом і вже зовсім скоро їхня родина стане більшою – пара чекає на появу донечки. І хоча спочатку закохані запевняли, що не поспішатимуть з весіллям та дітьми, плани трохи змінилися.

Справа в тому, що Іванна має певні гормональні проблеми, через які на те, щоб завагітніти, могли піти роки. Їм з Романом неймовірно пощастило, тож зовсім скоро вони вперше стануть батьками.

В Інстаграмі наречена Сасанчина назвала попередню дату пологів – це станеться вже взимку:

“Дата – 29 грудня, але 1 грудня я перестаю пити таблетки, які підтримують мою вагітність, тому я думаю, що це буде трошечки скоріше. Але лікарка сказала, що це вже нормально буде, що дитинка буде вже рахуватися доношеною, що все добре”.

Наречена Романа Сасанчина розповіла про передчасні пологи, які почалися у неї під час вагітності
Наречена Романа Сасанчина розповіла про передчасні пологи, які почалися у неї під час вагітності

Також у Іванки запитали, про які ліки йде мова і чому вона має їх постійно пити:

“У мене дуже сильно низький прогестерон. Прогестерон – це, можна сказати, гормон вагітності, і він у мене дуже низький. Я п’ю таблетки для того, щоб його підносити, хоча вони мені не дуже допомагають, але вже набагато краще, ніж без них. Які п’ю таблетки – я не буду вам говорити, тому що в кожного все індивідуально, ви маєте проконсультуватися з лікарем і лікар вам призначує таблетки, які вам потрібні”.

Роман Сасанчин вперше стане батьком

Виявилося, майбутня мама майже живе на цих ліках:

“П’ю я їх дуже-дуже давно, від самого початку. Я навіть один раз переставала їх пити, тому що мені лікар в Києві сказав, що вже можна перестати. Ну я його послухалася і попала в лікарню вже від того, що в мене починалося відкриття, в мене вже почалися передчасні пологи, але все, дякувати Богу, вдалося спинити, і мені знову прописали ці таблетки. Я вже можна сказати на них живу, тому що я їх п’ю – ранок, вечір, обід, вечором взагалі дві таблетки п’ю, щоб якось перенести ніч. Через цей прогестерон в мене завжди дуже твердий живіт і дуже сильні болі”.

Наречена Романа Сасанчина розповіла про передчасні пологи, які почалися у неї під час вагітності
Вагітна наречена Романа Сасанчина розповіла про передчасні пологи, які почалися у неї під час вагітності

Втім, Іванна поспішила заспокоїти підписників – зараз вона почувається добре і вже мріє скоріше побачити свою крихітку, яка зробить їх з Ромою батьками.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.