Як виглядає син Дана Балана, який народився від моделі: спадкоємець зірки яскравий круглолиций блондин

Мало хто знає, але у молдавського мачо Дана Балана колись була дружина, яка народила йому сина. Хлопчик з'явився на світ на початку нульових, і зараз є юнаком, який точно користується популярністю у дівчат, так само, як і його батько. Як виглядає спадкоємець музиканта?

Про особисте життя Дана Балана відомо мало, але ті подробиці, які все ж таки дісталися вух фанатів, можуть дійсно здивувати. Так, мало хто знає, але у виконавця підростає спадкоємець.

Як виглядає єдиний син Дана Балана

На початку нульових відомий молдавський виконавець пов’язав своє життя з румунською моделлю Еллою Крупеніною. До нестями закохана дівчина майже одразу народила обранцю сина Алана. Хлопчика ховали, і ніхто б не дізнався про його існування, якщо б його архівна фотографія не спливла у мережі.

Як виглядає єдиний син Дана Балана

Хлопчик блондин, як і його мама, і нагадує рідного батька лише гострим поглядом. На жаль, фотографій спадкоємця дана більш дорослому віці немає, адже його приватність старанно охороняли. У цьому він і сам доврлі талановитий, адже досі ніде не засвітився.

Як виглядає єдиний син Дана Балана. Фото взято на просторах мережі.

Подейкують, що певний час хлопчик проживав разом з матерію в Ізраїлі. У цій самій країні певний час жив і сам Дан Балан, який приїхав туди підлітковому віці через роботу батька.

Зараз співак не збирається пов’язувати своє життя з жодною обраницею. За час перебування в Україні він встиг побудувати стосунки з двома дівчатами: харківською студенткою та дівчиною з танцбвальної команди. Також ловеласа підозрювали у романі з Тіною Кароль, але романтичні взаємини з нею були спростовані продюсером Володимиром Завадюком. Можливо, у Дана ще є діти, але преса не може простягнути руки настільки далеко. Тому залишається чекати, коли виконавець сам вирішить їх показати.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини