Понеділок, 1 Березня, 2021

Українська співачка Jerry Heil замилувала морським фото

Українська співачка прогулялася морським узбережжям в Одесі.

Кілька днів тому українська співачка на своїй сторінці у мережі Instagram опублікувала серію знімків на морському узбережжі. «ОДЕСА, ПОКА! ЛЬВІВ! Завтра у нас з вами зустріч», – написала під знімками співачка і поцікавилася який з серії знімків їм подобається найбільше.

 

 

Фоловери не пройшли повз фото виконавиці і залишили серію коментарів з номерами улюблених світлин співачки. Деякі нагадали про обіцянку поголитися налисо, якшо Jerry Heil не вдасться схуднути і поставили їй провокативне питання «Вже знайшла хто тебе налисо буде стригти?». А от дехто з прихильників навпаки написав. Щоб вона не сміла худнути.

Також виконавиця Jerry Heil опублікувала серію знімків з готельного номеру у Львові і у підписі поцікавилася у прихильників яким книжкам вони надають перевагу: електронним чи паперовим.

У підписі під знімками шанувальники творчості дівчини написали, що вони за паперові книги. На їхню думку, відчуття, які виникають, коли читаєш паперову книжку, нічим не замінити. Проте знайшлися і ті. Хто надає перевагу електронним носіям. Вони аргументували свій вибір тим, що електронні книги не забруднюють і не знищують довкілля і в невеличкому девайсі зберігається бібліотека всього світу. Дехто зазначив. Що електронні носії дуже зручні при переїзді.

Нагадаємо, що українська співачка викладала на сторінці в Instagram фото з батьками і братом і ділилася думками про важливість родини і маленькими секретами з їхнього спільного з братом дитинства.

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.
Ані Лорак

Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.

Популярне

Останні новини