Українська співачка Jerry Heil замилувала морським фото

Кілька днів тому українська співачка на своїй сторінці у мережі Instagram опублікувала серію знімків на морському узбережжі. «ОДЕСА, ПОКА! ЛЬВІВ! Завтра у нас з вами зустріч», – написала під знімками співачка і поцікавилася який з серії знімків їм подобається найбільше.

 

 

Фоловери не пройшли повз фото виконавиці і залишили серію коментарів з номерами улюблених світлин співачки. Деякі нагадали про обіцянку поголитися налисо, якшо Jerry Heil не вдасться схуднути і поставили їй провокативне питання «Вже знайшла хто тебе налисо буде стригти?». А от дехто з прихильників навпаки написав. Щоб вона не сміла худнути.

Також виконавиця Jerry Heil опублікувала серію знімків з готельного номеру у Львові і у підписі поцікавилася у прихильників яким книжкам вони надають перевагу: електронним чи паперовим.

У підписі під знімками шанувальники творчості дівчини написали, що вони за паперові книги. На їхню думку, відчуття, які виникають, коли читаєш паперову книжку, нічим не замінити. Проте знайшлися і ті. Хто надає перевагу електронним носіям. Вони аргументували свій вибір тим, що електронні книги не забруднюють і не знищують довкілля і в невеличкому девайсі зберігається бібліотека всього світу. Дехто зазначив. Що електронні носії дуже зручні при переїзді.

Нагадаємо, що українська співачка викладала на сторінці в Instagram фото з батьками і братом і ділилася думками про важливість родини і маленькими секретами з їхнього спільного з братом дитинства.

Популярне зараз

Схожі новини