Таємнича дружина Павла Зіброва похизувалася новою зачіскою: чому артист приховує кохану від публіки

Пісня "Марина" стала справжньою візитною карткою українського народного артиста Павла Зіброва. Свій легендарний хіт він присвятив коханій дружині, яку, як не складно здогадатися, звати Мариною. Пара разом вже 27 років і, як говорить саме подружжя, щодня їхнє кохання стає все сильнішим.

Павло Зібров познайомився з коханою дружиною Мариною, якій присвячує свої хіти, щойно йому виповнилося трохи за тридцять. До цієї зустрічі в народного артиста України вже був гіркий досвід стосунків. Його першою обраницею була піаністка на ім’я Тетяна, однак їхнє щастя тривало усього два роки.

Як відверто розповідав сам Павло, колишня зрадила йому зі своїм студентом. Одного дня він йшов повз її місце роботи та помітив, як Тетяна виходить з учнем із приміщення. Далі вони взялися за руки та почали цілуватися. Зібров пригадує, що в той момент йому здавалося, що його тіло пройняло 220-вольтним ударом.

Павло Зібров
Павло Зібров розповів про зраду дружини

З Мариною артист познайомився на корпоративі – жінка відпочивала, саме її компанія запросила Зіброва виступати, а сам Павло власне працював. Співак пригадує, що майбутня дружина відразу затьмарила йому голову, тож під час фуршету він не втрачав нагоди поспілкуватися з нею та навіть пофліртувати.

При цьому сама Марина не відповідала взаємністю. Зірковий гість корпоративу взагалі не припав їй до душі, але на залицяння співака вона відповіла і навіть залишила йому свій телефон. Насправді жінка планувала таким чином звести Павла зі своєю розлученою подругою.

Павло Зібров
Павло Зібров з дружиною Мариною

Та сталося абсолютно інакше. Знайома Марини не зацікавилася перспективною стосунків з Зібровим, а ось майбутня дружина артиста в день їхнього першого побачення слухала його пісні під гітару на кухні аж до 5 ранку.

У пари народилася донька Діана, якій зараз 24 роки. Сам артист не часто показує родину в особистому блозі чи соціальних мережах – вважає, що щастя любить тишу. Та все ж знайти спільні закоханого подружжя нескладно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини