Українські знаменитості, які лежали в психлікарні: Андрій Данилко, Ксенія Мішина та інші зірки з діагнозами

Зазвичай до психіатрів зірок приводять особисті неприємності, але бувають і куди більш серйозні причини.

Андрій Данилко

Харизматичний Андрій Данилко, який здобув популярність в образі Вєрки Сердючки, впав у депресію після скандалу, пов’язаного з “Євробаченням” в Гельсінкі у 2007 році. Україна тоді підтримувала дружні стосунки з Росією, тому слова приспіву “Раша, гудбай!” дуже не сподобалися сусідам.

Вєрка Сердючка на Atlas Weekend 2021
Вєрка Сердючка страждала від депресії

Артист виправдовувався, що співав насправді “Лаша тумбай”, однак такі аргументи не спрацювали і Данилка продовжували цькувати в ЗМІ, його російські гастролі відмінилися, а саме звідти співак отримував основну частину доходів від Вєрки Сердючки.

Андрій впав у депресію та схуд на 10 кілограмів, київським спеціалістам поставити зірку на ноги не вдалося, тому лікуватися довелося в Австрії.

Ксенія Мішина

Нещодавно про проблеми з психічним здоров’ям вперше розповіла акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті-шоу “Холостячка” Ксенія Мішина. Пацієнткою психлікарні майбутня зірка стала під час навчання в інституті на економіста. Її це зовсім не цікавило, почали з’являтися думки про те, що вона не зможе знайти своє справжнє покликання.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина розповіла про панічні атаки

Так в один момент постійним супутником Ксенії стали панічні атаки:

“Це зламало мене, я злягла. Буквально. До мене щоденно приїздили швидкі та знижували тиск, заспокоюючи мою розгуляну психіку, яка ніяк не хотіла працювати на мене. Зрештою я опинилася в психлікарні”, – розповідала акторка.

Лоліта Мілявська

До психлікарні Лоліту неодноразово доводили невдачі в особистому житті. Вперше на лікарняному ліжку співачка опинилася у 2000-му після розлучення з Олександром Цекало. Психіатри діагностували в Мілявської нервовий зрив. З того часу, варто знаменитості тільки відчути моральну втому, як вона одразу вирушає лікуватися.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська є регулярним пацієнтом психлікарні

Популярне зараз

Схожі новини