Кохання Максима Галкіна та старшої за нього на 27 років Алли Пугачової виявилося фікцією: “Договірний шлюб”

Аллі Пугачовій вдалося завоювати не тільки російський шоу-бізнес, але й мільйони чоловічих сердець. Примадонна ніколи не залишалася самотньою, і мала безліч залицяльників.

Алла Пугачова розкрила таємницю життя з Максимом Галкіним
Кохання Максима Галкіна та Алли Пугачової виявилося фікцією

Але її шлюб з Максимом Галкіним, який молодший за неї на 27 років, дійсно шокував публіку. Навколо зіркової пари ходили плітки, що гуморист одружився на співачці заради її грошей та спадку. Згодом з’явилася версія про нетрадиційну орієнтацію чоловіка і спроби її приховати фіктивним шлюбом. І ця тема не припиняє бути актуальною для обговорень.

Кохання Максима Галкіна та Алли Пугачової виявилося фікцією

Максим Галкін і Алла Пугачова
Кохання Максима Галкіна та Алли Пугачової виявилося фікцією

Психолог Валентин Малиновський впевнений, що це всього лише ілюзія, створена для залучення аудиторії. Адже в їхньому шлюбі є багато протиріч, одне з яких – велика різниця у віці повідомляє “Експрес Газета“.

“Не думаю, що між ними була неймовірна пристрасть. Але для більшості людей така форма – з області фантастики. Особисто я вважаю, що договірний шлюб Алли Пугачової і Максима Галкіна – шлюб майбутнього. Незабаром така форма буде поширеною”, – розкрив секрет стосунків пари Малиновський.

Варто відмітити, що у 2013 році з’явилися на світ діти Максима та Алли — Гаррі та Єлизавета. Про те, що у них буде поповнення в сім’ї, зірки завзято мовчали, не розповідаючи про це навіть друзям. Тепер щаслива родина не ховається, а, навпаки, демонструє ідеальне життя. Втім, це не надто допомагає, і частина аудиторії досі не вірить у щирість почуттів Максима.

Популярне зараз

Схожі новини