Вагітна наречена переможця “Голосу” Романа Сасанчина на восьмому місяці стала самотньою: “Залишаюся одна”

19-річний переможець 10 сезону вокального шоу "Голос країни" Роман Сасанчин вже заручений і скоро стане батьком. Та якщо донедавна молода пара демонструвала сімейну ідилію, то зараз вагітна наречена співака повідомила, що залишається одна, хоча вона вже на восьмому місяці.

До своїх 19 років Роман Сасанчин здобув дві перемоги у дитячому та дорослому сезонах “Голосу країни”, остання з яких зробила його власником квартири в Києві, а також бажаним об’єктом для дівчат. Втім, шанувальницям шансу не залишилося, адже парубок вже майже сім’янин. Зі своєю коханою Іванною, якій 23 роки, Рома збирається найближчим часом одружитися, а ще вони вже давно живуть разом і готуються до народження донечки.

Зазначимо, що молодята оселилися не у власній столичній оселі, оскільки наразі там триває ремонт. Пара знімає квартиру поблизу Тернополя, народжувати Іванна теж буде там, а до Києва вже всією сім’єю вони з Романом планують переїжджати, коли немовляті буде вже 3-4 місяці.

Роман Сасанчин вперше стане батьком

До слова, навмисне поспішати з батьківством закохані не збиралися. Справа в тому, що Іванка має проблеми з жіночим здоров’ям, через які ймовірність завагітніти так швидко була дуже низькою. Лікарка попереджала дівчину, що на це можуть піти роки, але парі неймовірно пощастило, тож очікування для них стало щасливим і радісним. Про це наречена Сасанчина сама розповідала у власному блозі в Інстаграм.

Рома та Іванна вже тренуються бути батьками. Зараз у них гостює маленька племінниця дівчини Міланка. Вони доволі вдало пораються з дитиною і, так би мовити, проходять школу молодого бійця.

Як активна користувачка мережі та відверта у спілкуванні з підписниками блогерка, Іванка регулярно підповідає на цікавлячі публіку питання. Цього разу в неї запитали, чи зможе вона справлятися одночасно зі своєю дитиною і з Міланою, на що майбутня матуся сказала:

“Сподіваюсь, що буду, але ще в січні під’їде моя сестра, тому Міланка вже буде зі своєю мамою, і зараз в суботу вона їде в село трошки до бабусь. Тому в суботу я залишаюся одна. Рома в Київ, а Міланка в село”.

Вагітна наречена Романа Сасанчина перед самими пологами залишилася одна
Вагітна наречена Романа Сасанчина перед самими пологами залишилася одна

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.