Чому Оксана Марченко залишила члена своєї родини у злиднях? Зовсім не християнська помста родичу

Світська ловиться, а в минулому популярна українська телеведуча Оксана Марченко полонила серця своїх фанатів християнською любов'ю та відмінним смаком на сукні. Різностороння особистість, впливова фігура на телебаченні і просто розкішна жінка, як виявилося, має скелети у шафі.

Родина відомої української телеведучої Оксани Марченко ніколи не ховалася від камер і вела публічний образ життя. Але скелети у шафі родини були тривалий час недоступними для громадськості. З’ясувалося, що Дівер Оксани Марченко був залишений на призвал долі, а Віктор Медведчук роками ігнорував рідного брата, який жив у злиднїх.

Чому Оксана Марченко залишила члена своєї родини у злиднях

Чому Оксана Марченко залишила члена своєї родини у злиднях

Декілька років тому журналісти програми ТСН з’ясували, що у Віктора Медведчука є старший рідний брат, якому він зобов’язаний майже усім, що має зараз. Виявляється, чоловік не просто близький родич, а замінив Віктору матір.

“Він вигодував і вивчив дітей і дав їм освіту. На його гроші діти були вивчені. Мати не працювала. Вітчим мого чоловіка теж був інвалід.<> Була одна людина – старший брат, який утримував усю родину”, – згадує вдова брата Медведчука.

Подейкують, що від Володимира Гулько Віктор відхрестився тоді, коли той отримав у спадок від матері сільську хату. Жінка спеціально написала заповіт на старшого сина, адже розуміла, що він є братом хлопців лише по материнській лінії і нічого не отримає від вітчима. З тих пір Медведчук і знати не хотів чоловіка, тримав його в офісі, коли той приходив навідати брата, ігнорував дзвінки і зробив усе, щоб відгородитися від нього.

“Медведчук подарував священикам 10 “мерседесів” чорних… І ще там було багато різного, що він допомагає і тому, і тому, і тому. А він [Володимир Гулько] сидить і плаче”, – зазначає дружина дівера Марченко.

Володимир Гулько пішов на той світ у 2004-му році, будучи бідною людиною, так і не побачивши рідного брата за стільки років. Увагу до нього не проявила і Оксана, яка не впускає можливості поговорити про християнську любов та прощення.

реклама

Поділіться статтею

Тоня Матвієнко прокоментувала розрив батьків

Тоня Матвієнко вперше розповіла, чому Ніна Митрофанівна виставила її батька з хати: “Там така ситуація”

0
Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше прокоментувала розлучення своїх батьків – народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко та живописця Петра Гончара. Нещодавно стало відомо, що вони почали жити окремо після кількох десятків років життя у шлюбі.
Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на задоволення

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє багато приємних моментів, зустрічі з людьми, що приносять лише радість, реалізацію планів, справдження надій. Можливо ви знайдете те, що давно втратили, або дізнаєтеся відповіді на свої питання.
На Новий рік 2022 готуємо крабовий салат по-новому

Крабовий салат по-новому: рецепт новорічного салату на святковий стіл – виходить смачніше за олів’є

0
Крабовий салат вже давно став класикою нарівні з олів'є, шубою та іншими новорічними салатами. На святковому застіллі завжди знайдеться місце для цікавих страв, і саме таким є наш сьогоднішній рецепт. Приготуйте на Новий рік 2022 салат з крабами, який дещо відрізняється від класичного – гості будуть в захваті.
Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині

Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині, а у мережу злили фото вагітної ведучої

Марічка Падалко вже має вельми велику родину. Та нещодавно у мережі спливло фото, де зірка "плюсів" показує свій округлий живіт. Невже четверта дитина у зіркового подружжя Падалко і Соболєва на підході? Дізнайтеся всю правду у матеріалі.
Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура

Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура: дівчину ніхто не бачив, а Камалія навіть говорити не хоче

Шлюб Мохаммада Захура і Камалії вважається майже зразковим. Втім, і у їхніх стосунках без таємниць не обходиться. Відомо, що пакистанський бізнесмен був вже одруженим, і ходять чутки про те, що чоловік має двох дорослих дітей. Та наскільки це правда?

Популярне

Останні новини