Як виглядають сини Арсена Мірзояна від першого шлюбу: красені, яких батько покинув заради молодої Матвієнко

Арсен Мірзоян зараз буквально світиться від щастя, згадуючи свою кохану дружину Тоню, донечку Ніну. Та є ще двійко хлопців, які сумують по татку і бажають, як колись, разом провести дозвілля. Якими стали сини чоловіка Матвієнко та чи спілкується з ними зірковий батько?

Арсен Мірзоян. Цей зірковий чоловік виховує вже третю дитину. Якщо донька Ніна, названа на честь легендарної бабусі у всіх на видноті, то Влад з Артемом живуть у тіні популярного татка.

Двійко синів, справжніх козаків подарувала музиканту його перша дружина Анна. Після розриву та переїзду знаменитості до столиці, хлопці не схотіли лишали рідне місто. Київ їх мало приваблював та й маму не хотілося кидати.

Як виглядають сини Арсена Мірзояна від першого шлюбу

Відомо, що зараз старша дитина Арсена вже відгуляла випускний. Ненька з гордістю показала, як її опора та надія отримала атестат зрілості.

Зустрічала родина випуск у доросле життя на своїй малій батьківщині – Запоріжжі. Молодший же синочок – справжній улюбленець Анни. Завжди її дивує.

Чи спілкується Арсен Мірзоян з дітьми від першого шлюбу?

Коли Тоня і Арсен стали офіційно парою, у мережі образ жінки стали буквально монструвати. Дійсно нові стосунки виникли у знаменитостей дуже динамічно. Здавалося прихильникам, що дуже мало часу пройшло з моменту, коли Мірзоян розлучився. Доньку Ніни Матвієнко як тільки не називали і взагалі таврували ім’ям розлучниці.

Як виглядають сини Арсена Мірзояна від першого шлюбу

Втім, у реальному житті все вийшло інакше. Антоніна не те, що не забороняє рідним бачитися, а й сама проводила час з синами коханого чоловіка. Те, що він – батько Влада і Артема, зовсім не заважає будувати міцні та здорові стосунки.

З екс-дружиною Арсен також зміг зберігти гідні відносини. Жодного разу співак не обмовився у бік колишньої обраниці лихим словом. Також відомо, що Анна бувала на концертах знаменитості у якості запрошеної гості у Запоріжжі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини