Як виглядає зять померлого Кузьми Скрябіна? Дочка легенди показала обранця, з яким тато не познайомився

Дочка Кузьми Скрябіна Марія-Барбара Кузьменко цього року відсвяткує вже другу річницю свого весілля. Її батько так і не дожив до щасливого моменту церемонії єдиної доньки - музикант Андрій Кузьменко загинув у лютому 2015 року в автокатастрофі неподалік Кривого Рогу.

Співак та лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко вважається одним із ключових діячів української музичної індустрії. Він захоплював свого слухача не лише як музикант і автор пісень, а й як людина, яка мала чітку громадянську позицію – її неозброєним оком було помітно в текстах його треків.

Трагічну загибель музиканта у 2015 році оплакувала вся країна. Артист потрапив у страшну автомобільну аварію неподалік Кривого Рогу. На момент загибелі Скрябіну було всього 46 років. До сих пір навколо цієї пригоди існує безліч здогадок, мовляв ДТП було підлаштоване навмисно. Однак близьке оточення музиканта не підтверджує цієї думки.

Андрій Кузьменко

Разом із дружиною Андрій виховував доньку Марію-Барбару, якій на момент смерті тата навіть не виповнилося вісімнадцяти років. Кузьменко назвав дівчинку на честь свого кумира – польської актриси Барбари Брильської, з якою був знайомив особисто. Лагідно співак кликав свою улюбленицю Басею.

Після випуску зі школи дівчина вирішила не йти по стопам зіркового батька, а подалася в медицину. Барбара закінчила Київський медичний університет імені Богомольця, а зараз практикується як косметолог та мріє відкрити власний салон краси.

Як виглядає зять померлого Кузьми Скрябіна
Як виглядає зять померлого Кузьми Скрябіна

Наприкінці 2019 року дівчина вийшла заміж за хлопця, якого звати Віктор Тур. Пара познайомилася під час навчання в одному університеті. Зараз пара насолоджується спільним життям, а кожен із закоханих розвивається у своїй улюбленій справі – медицині.

Барбара зізнається, що її постійно запитують, чи планують вони з Віктором дітей. Дівчина відповідає, що обов’язково мріє відчути на собі радість материнства. Проте зараз це не на часі, зараз вона прагне побудувати кар’єру.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.